ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 6t oficjalnie

Smartfon OnePlus z 5G będzie pod kilkoma względami wyjątkowy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Przyszły rok to kolejna szansa na zaprezentowanie prawdziwych rewolucji. Będzie to o tyle wyjątkowy okres, bo do gry wchodzi sieć 5G, która zacznie raczkować na konsumenckim rynku. Do tego mamy spotkać nowe pomysły na design bezramkowych smartfonów. Dla wielu firm może to być nowe otwarcie, a dla innych szansa na pokazanie się z innej strony. W tej drugie grupie ma ulokować się OnePlus, który szykuje smartfona z 5G.

OnePlus szykuje wyjątkowego smartfona z obsługą sieci 5G

prototypy oneplus 6

Mogłoby się wydawać, że po niedawnej premierze OnePlus 6T, firma robi sobie małą przerwę od dalszych zapowiedzi. Jednak żaden producent nie może sobie pozwolić na odpoczynek i już szykuje kolejne urządzenia. Tym razem będzie to wyjątkowy model, będący czymś zupełnie innym w stosunku do tego, do czego firma nas przyzwyczaiła. Co mamy przez to rozumieć? Przede wszystkim OnePlus z 5G ma zostać zaprezentowany wcześniej. Zazwyczaj pierwsza premiera w roku od Chińczyków miała miejsce pod koniec drugiego kwartału (maj lub czerwiec). OnePlus 7 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany w tym okresie, ale ten nie będzie obsługiwał technologii łączności nowej generacji. Moduł 5G pojawi się w urządzeniu, które być może poznamy już na targach Mobile World Congress. Te odbędą się w Barcelonie pod koniec lutego. Do tego dołóżmy nową markę — na razie nie wiemy, co przez to rozumieć. Na deser ma pojawić się zupełnie nowy wygląd, więc… czekajmy na ruch Oppo?

Zobacz też: Wygląd Nokii 9 bez tajemnic — poznaj smartfona z 6 aparatami.

Zapowiedź jest interesująca, ale miejmy nadzieję, że to będzie coś więcej, niż OnePlus X, który bardzo szybko został zapomniany. Jakby nie patrzeć, przez te lata firma wiele się nauczyła, więc bądźmy dobrej myśli.

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy