elastyczny samsung galaxy f

Cena elastycznego Samsunga zwali z nóg – za rewolucje trzeba słono płacić?

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Smartfony z roku na rok stają się wyraźnie droższe — dobitnie potwierdza to Apple, ale konkurencja nie zostaje w tyle. W końcu nie mogą zostawić pustki na rynku, a mogą ją wykorzystać do własnych celów poprzez wprowadzanie innych modeli. Jednak nie tylko Amerykanie muszą podnosić poprzeczkę. Ta zazwyczaj wiąże się z pewnymi rewolucjami, chociaż iPhone Xs Max nie do końca to potwierdza. Niemniej cena elastycznego Samsunga ma szansę pokazać, że to rzeczywiście coś zupełnie nowego.

Cena elastycznego Samsunga zdetronizuje Apple z iPhonem Xs Max

Samsung składany smartfon Infinity Flex

Obecnie to iPhone Xs Max jest najdroższym, popularnym smartfonem, który kupimy w Polsce. Dokładniej rzecz biorąc, to odmiana z 512 GB wbudowanej pamięci szokuje swoją ceną — aż 7219 złotych. W Stanach Zjednoczonych wynosi ona 1449 dolarów (5500 złotych), więc skoro wstęp mamy za sobą, to poznajmy domniemaną cenę Galaxy F. Elastyczny smartfon Samsunga według różnych ustaleń ma wynosić 1770 dolarów, co przekłada się na około 6750 złotych. Jeśli tylko ten model będzie oferowany w Polsce, to nie dziwmy się, jeśli ta kwota urośnie do około 9000 złotych.

Zobacz też: Poznajcie Xiaomi AirDots — tak, to tania odpowiedź na Apple AirPods.

Napisałem „jeśli” z prostego względu — nie wiemy jeszcze, czy Samsung zdecyduje się na globalną sprzedaż swojego pierwszego, elastycznego smartfona. Z pewnością jego dostępność będzie ograniczona za sprawą planowanej produkcji — około milion egzemplarzy rocznie.

Źródło: Android Central

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy