LG zapowiada nowe etui dla Vu 3

Newsy

LG Vu 3 etui

LG ma specyficzny sposób zapowiadania nowych urządzeń. Przed premierą modelu G2 mogliśmy obejrzeć charakterystyczne etui dla tego topowego produktu, a dopiero później sama słuchawka oficjalnie została zaprezentowana.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Tym razem Koreańczycy nie zmienili swojej strategii i na ich stronie internetowej znajdziemy zapowiedź etui specjalnie przygotowanych dla modelu Vu 3, o którym słyszeliśmy już wcześniej.

LG Vu 3 Etui1

LG Vu 3 to specyficzny – niemalże kwadratowy – phablet, który charakteryzuje się wyświetlaczem wykonanym w formacie 4:3. Toteż nowe etui oddaje kształt całego urządzenia, ale – podobnie jak w przypadku G2 – mamy do czynienia z niecodzienną zasłoną smartfona. Tym razem LG połączyło materiałowe wykonanie z ukrytym wyświetlaczem, który będzie informował użytkowników o otrzymanych powiadomieniach.

Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne: czarna i srebrna. Sposób działania i prezentacja animacji zostały przedstawione na oficjalnej koreańskiej stronie producenta: Klik!

Premiera LG Vu 3 prawdopodobnie będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu. Główny rywal: Samsung Galaxy Note 3. Główna zaleta: cena.

 

źródło: Android Beat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x