LG Vu 3 etui

LG ma specyficzny sposób zapowiadania nowych urządzeń. Przed premierą modelu G2 mogliśmy obejrzeć charakterystyczne etui dla tego topowego produktu, a dopiero później sama słuchawka oficjalnie została zaprezentowana.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Tym razem Koreańczycy nie zmienili swojej strategii i na ich stronie internetowej znajdziemy zapowiedź etui specjalnie przygotowanych dla modelu Vu 3, o którym słyszeliśmy już wcześniej.

LG Vu 3 Etui1

LG Vu 3 to specyficzny – niemalże kwadratowy – phablet, który charakteryzuje się wyświetlaczem wykonanym w formacie 4:3. Toteż nowe etui oddaje kształt całego urządzenia, ale – podobnie jak w przypadku G2 – mamy do czynienia z niecodzienną zasłoną smartfona. Tym razem LG połączyło materiałowe wykonanie z ukrytym wyświetlaczem, który będzie informował użytkowników o otrzymanych powiadomieniach.

Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne: czarna i srebrna. Sposób działania i prezentacja animacji zostały przedstawione na oficjalnej koreańskiej stronie producenta: Klik!

Premiera LG Vu 3 prawdopodobnie będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu. Główny rywal: Samsung Galaxy Note 3. Główna zaleta: cena.

 

źródło: Android Beat

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.