Ironia losu – prototyp Google Nexus 5 znaleziony w barze

Piotr Andrzejewski Piotr Andrzejewski Newsy
geaqndn

Wszyscy dobrze pamiętamy historię z iPhonem 4 w roli głównej, który został zgubiony w barze przez pracownika Apple i trafił w ręce osoby, która nie omieszkała podzielić się swoim znaleziskiem w Sieci. Wywołało to wówczas sporą burzę i dość ostrą reakcję firmy z jabłkiem w logo, a historia skończyła się interwencją i odebraniem zagubionego prototypu. Tym razem w podobnej scenerii został odnaleziony nadchodzący Nexus 5, którego Google nie zapowiedziało oficjalnie do tej pory. Według źródła smartfon został na moment pozostawiony bez opieki przy barze w klubie, podczas gdy jego właściciel udał się na parkiet. Tę sytuację wykorzystał… barman, który zrobił urządzeniu kilka zdjęć i nagrał krótkie filmiki.

W zasadzie nie wnoszą one nic nowego do posiadanych przez nas informacji, a smartofn prezentuje się dokładnie tak, jak na wcześniejszych przeciekach i wyraźnie widać logo LG oraz Nexus na jego obudowie. Mamy tu do czynienia w zasadzie z klonem flagowego modelu G2 – zastosowany ekran ma mieć przekątną 5,2″ i bardzo niewielkie ramki dookoła, natomiast z tyłu wyróżnia się oko aparatu o rozdzielczości 10 lub 13 MPx z optyczną stabilizacją obrazu.

Niestety nie udało się uzyskać żadnych dokładniejszych informacji na temat nowego Androida 4.4 KitKat, gdyż Nexus 5 został zabezpieczony symbolem. Wniosek z całej historii jest jeden – jeżeli jesteś w posiadaniu prototypu, nigdy nie zostawiaj go bez opieki i pamiętaj o nałożeniu hasła. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QPYVbaF1Jmg[/youtube]

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy