IS_DSC09473

Na stronie Ery pojawiły się nowe modele z Androidem. Są nimi Desire HD oraz Desire Z, będące do niedawna zagadką, ponieważ niewiadomo było, czy modele te pojawią się w ofercie tego operatora. Dochodziły do nas także sprzeczne informacje, mówiące o tym jakoby Era nie dogadała się z tajwańskim producentem. Dziś jest już wszystko jasne i gdy tylko pojawi się informacja o cenie HTC Desire HD oraz Desire Z – postaramy się Was o tym niezwłocznie poinformować.

htc-desire-z-1

Opis telefonów ze strony:

HTC Desire HD to flagowy model oparty na systemie operacyjnym Android w wersji 2.2 (Froyo) wyposażonym w procesor 1 GHz oraz imponujący ekran 4,3′. Kamera o matrycy 8 megapikseli pozwala na kręcenie filmów HD (720p). Telefon został wyposażony w procesor dźwięku wspierający technologię Dolby Mobile poprawiającą jakość odtwarzanej muzyki. Wbudowany odbiornik GPS pozwala na korzystanie z bezpłatnych map. Wbudowane aplikacje pozwalają na edycję dokumentów Office oraz przeglądanie plików PDF. Urządzenie idealnie sprawdza się do korzystania z poczty email oraz serwisów społecznościowych np.: Facebook.

HTC Desire Z to jeden z niewielu telefonów z systemem Android wyposażonym w wysuwaną klawiaturę QWERTY. Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.2 (Froyo) i napędza je procesor o taktowaniu 800 MHz. Informacje prezentowane sa na 3,7 calowym dotykowym wyświetlaczu obsługującym technologię wielodotyku. Pamieć wewnetrzną o pojamności 1,5 GB można powięszyć stosując karty pamięci microSD. Kamera z 5 megapikselową matrycą pozwala na kręcenie filmów wideo HD (720p). Szybką transmisję zapewnia technologia HSPA oraz WiFi.

źródło: era.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.