ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Granie na dużym ekranie – LG Optimus 2X

Autor: Bartosz Dul Kategoria: Newsy
LG-Optimus-2x-running-on-a-big-screen

Lubimy takie przyjemne dla oka i wyobraźni wiadomości. Nick Gray, jeden z redaktorów portalu androidandme.com brał udział na targach CES w zabawie przeprowadzonej przez LG i miał okazję zagrać w Shrek Kart Gameloftu. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdby nie fakt, że używał do tgo LG Optimus 2x oraz wielocalowego telewizora od LG, połączonych ze sobą kablem HDMI. W ten oto sposób możemy zobaczyć, jak prezentować się będą niedługo gry w naszych domach przy rozdzielczości 1080p, nasze telefony staną się kontrolerami a telewizory podstawowymi wyświetlaczami.

To oczywiście bujanie w obłokach bowiem minie jeszcze trochę czasu, zanim dwurdzeniowe telefony zagarną rynek smartfonów, jednak już teraz możemy rozmyślać nad wieloma zastosowniami takiego połączenia smartfonów i odbiorników telewizyjnych.

Poniżej materiał wideo pokazujący m.in. jak płynnie działa Shrek Kart w takim duecie. Zastanawiącje jest tylko, dlaczego nasz kolega Nick skupiał swój wzrok na Optimusie, zamiast na ekranie telewizora. Być może to była część zabawy-konkursu? Tak czy inaczej zapraszamy do oglądania:

źródło: androidandme.com

Sprawdź najnowsze wpisy