logo google

Google szykuje zupełnie nowe smartfony? Wiele na to wskazuje

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Flagowa seria Pixel od Google na ogół cieszy się dobrą opinią. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby to gigant z Mountain View miał przygotowywać zupełnie nowe smartfony ze średniej półki. Wspomniane plotki nie znalazły pokrycia aż do dziś, gdy pojawiły się nowe informacje. Czyżby Google szykowało nowe smartfony? Wiele na to wskazuje.

Nowe smartfony Google ze średniej półki – tak sugerują przecieki

Redakcja AndroidPolice dobrała się do kodu źródłowego ARCore v1.5, gdzie znaleźli coś bardzo ciekawego. Otóż wśród nowo dodanych obsługiwanych urządzeń znalazły się dwie ciekawe pozycje o kryptonimie Bonito i Sargo. Wygląda na to, że są to urządzenia Google, aczkolwiek nie można brać tego za pewnik – równie dobrze mogą to być urządzenia Nokii. Za sprzętem od Google przemawia fakt, że „Bonito” i „Sargo” to nazwy ryb, a gigant w przeszłości właśnie tak oznaczał swoje smartfony. Co więcej, Sargo jest rybą mniejszą niż Bonito, więc może to sugerować, że Google szykuje jeden smartfon w dwóch rozmiarach.

Zobacz także: Oto Xiaomi AirDots – niedrogie słuchawki bezprzewodowe konkurujące z AirPods

Całkiem niedawne plotki mówiły o smartfonach od Google napędzanych przez Snapdragona 710. Ponadto, sugerowały one, że wspomniane smartfony ujrzą światło dzienne jeszcze pod koniec tego roku lub na początku następnego. Być może szykuje się powrót do Nexusów? Być może już wkrótce się przekonamy.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy