oppo n1 pudełko

Za tydzień oficjalnie poznamy długo zapowiadany model N1, który ma być najlepszym smartfonem pod niemalże każdym względem. Nowe zdjęcia dotyczące Oppo, które wyciekły do Internetu zdają się to potwierdzać.

Widać, że chińska korporacja nie ma nic wspólnego ze stereotypami, które trapią produkty z tego państwa. Najlepszym przykładem jest Oppo N1, które wraz z kolejnymi wyciekami zachwyca jeszcze bardziej. Z tej racji nawet opakowanie urządzenia z wymienną optyką zapowiada się interesująco. Prostota, która cechuje to pudełko robi wrażenie:

oppo n1 pudełko 3oppo n1 pudełko 2

W dobie dzisiejszych coraz mniejszych opakowań, w których rozlokowane jest wszystko na siłę, Oppo stworzyło pudełko, które śmiało można postawić w widocznym miejscu i nie będzie denerwowało oczu.

Do Sieci wyciekło jeszcze jedno zdjęcie, tym razem podobno samego Oppo N1:

oppo n1 zdjęcie

Jednak należy je traktować z przymrużeniem oka, gdyż N1 to 5,9-calowy phablet, a urządzenie na zdjęciu zdecydowanie jest mniejsze. Do tego dochodzi ramka w okół wyświetlacza, która jest nieco odmienna od tego, co mogliśmy oglądać wcześniej.

Na koniec prawdopodobna cena urządzenia, która również robi wrażenie. Według chińskich raportów, Oppo N1, które zostanie zaprezentowane 23. września, ma kosztować około 2100zł.

 

źródło: GSMArena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.