Xiaomi AirDots jak polaczyc sluchawki jednoczesnie

Oto Xiaomi AirDots – niedrogie słuchawki bezprzewodowe konkurujące z AirPods

Michał Derej Michał Derej Newsy

Xiaomi to firma, która nie bez powodu przez wielu nazywana jest „chińskim Apple”. Ta korporacja zajmuje się tworzeniem ładnych, nowoczesnych i niedrogich urządzeń, które bez problemu mogłyby konkurować z produktami giganta z Cupertino. Teraz przyszła pora na rywalizację na rynku słuchawek – przed Wami AirDots, nieco spóźniona odpowiedź na AirPods od Apple’a. 

AirDots to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z obsługą gestów

Jeżeli od zawsze podobały Wam się słuchawki AirPods, lecz nie chcieliście wydawać 800 złotych na to akcesorium, to Xiaomi przygotowało propozycję dla Was. AirDots to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, które kosztują raptem 199 juanów, czyli około 110 złotych. Za tę cenę konsument otrzymuje słuchawki oraz etui służące do ich ładowania. AirDots, podobnie jak akcesorium od Apple, obsługują gesty – muzyką sterować możemy zatem za pomocą „tapnięć”. Słuchawki z urządzeniem użytkownika komunikują się za pomocą Bluetootha w wersji 5.0, bez problemu będziemy zatem mogli oddalić się od smartfona na dość sporą odległość. Niestety nie wiemy nic o jakości dźwięku, lecz zakładać możemy, że będzie ona gorsza niż w AirPods.

Zobacz też: Czy tak może wyglądać Samsung Galaxy S10?

Nowy produkt Xiaomi można już zamówić w przedsprzedaży na chińskiej stronie producenta. Nie wiemy, czy AirDots oficjalnie pojawią się w Polsce, lecz nawet jeżeli, to zajmie to trochę czasu. Co myślicie o opisywanych w tym artykule słuchawkach? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Xiaomi

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy