ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy S9 z Android Pie

Samsung nareszcie pokaże Android Pie w swoim wydaniu!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Android Pie został nam oficjalnie przedstawiony przez Google dokładnie 3 miesiące temu. To 6 sierpnia Amerykanie wydali swój najnowszy system na wszystkie Pixele. Tym samym ruchem zaskoczył nas Essential, a przez kolejne dni i tygodnie do listy dołączyło kilkunastu innych producentów. Jednak zabrakło lidera mobilnego rynku — Samsung niechętnie podchodzi do regularnych wydań nowych wersji Robocika, choć trzeba przyznać, że w przypadku paczek bezpieczeństwa takiej tragedii nie ma. Niemniej Samsung Experience 10 wyciekł do Sieci już na wiele sposobów, a Koreańczycy milczą. Jednak to ma się już za chwilę zmienić.

Samsung Experience 10, czyli Android Pie w koreańskim wydaniu na SDC

samsung experience 10 android pie

SDC, czyli Samsung Developer Conference to dwudniowa impreza, na której Koreańczycy będą w centrum uwagi. Wiemy już, że należy spodziewać się prezentacji elastycznego modelu. Teraz dołóżmy do tego, że w harmonogramie pojawiła się wzmianka o wydarzeniu związanym z Android Pie. Zostało ono okraszone opisem „Poznaj nowe, galaktyczne UX”, co nie pozostawia wątpliwości, że firma chce krok po kroku omówić wprowadzone przez siebie zmiany. Tym sposobem oczekujemy też przedstawienia szczegółów dotyczących planu otwartych testów Samsung Experience 10. Nie liczcie, że od razu zostanie gotowa wersja udostępniona użytkownikom flagowych smartfonów.

Zobacz też: Po co są 4 aparaty w Galaxy A9?

Oczywiście też nie wszyscy od razu otrzymają dostęp do testów. Przygotujmy się na ograniczenia co do urządzeń, jak i regionalne. Oficjalne wydania, w pełni gotowe mają zostać przedstawione na początku przyszłego roku. Mowa oczywiście o flagowych propozycjach — w przypadku testów seria Galaxy S9 ma trafić na pierwszy plan. Galaxy Note9 może zostać pominięty.

źródło: Android Authority, SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy