ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy S10 wygląd

Czy to Samsung Galaxy S10? W systemie znaleziono możliwy wygląd smartfona

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Pierwsze zapowiedzi Samsunga Galaxy S10 zbliżają się do nas wielkimi krokami, w końcu do premiery smartfona zostały nieco ponad trzy miesiące. Okazuje się, że koreański gigant wraz z premierą Androida Pie w wersji beta mógł ujawnić nam możliwy wygląd urządzenia – na grafikach wyświetlanych w systemie zobaczyć możemy nieznanego nam smartfona, który praktycznie nie posiada żadnych ramek.

Czy Galaxy S10 będzie prawdziwie bezramkowym smartfonem? Bardzo możliwe!

Grafika, którą możecie zobaczyć powyżej, pochodzi z systemu Android Pie w wersji beta, który zainstalowany został na Galaxy Note9. Przedstawia ona prawdziwie bezramkowego smartfona, którym może być Galaxy S10 – Samsung w przeszłości w wersjach beta systemu także prezentował nam wygląd swoich poprzednich flagowców z rodziny „S”. Co ciekawe, design urządzenia zgadzał się zarówno w przypadku Galaxy S8, jak i Galaxy S9 – bardzo możliwe zatem, że najnowszy flagowiec koreańskiego giganta w pełni pozbędzie się ramek.

Zobacz też: Zagłosuj na najlepszą aplikację lub grę z Google Play!

W tym momencie pozostaje nam tylko czekać i wierzyć w to, że przedstawiony na zrzucie ekranu smartfon to Galaxy S10. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to w lutym czeka nas prawdziwa rewolucja.

Źródło: Ice Universe

Sprawdź najnowsze wpisy