elastyczny samsung galaxy f

To już oficjalne – elastyczny Samsung zapowiedziany

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Mogłoby się wydawać, że rok, góra dwa lata czekaliśmy na prezentacje elastycznego smartfona. Jednak pierwszy rozkwit tego typu plotek w stosunku do Samsunga pojawił się ponad 6 lat temu. Tak rok w rok premiera była przekładana, ale teraz nie mamy już wątpliwości, że stosowne urządzenie nadchodzi. Oczywiście Koreańczycy nie przedstawią pierwszego tego typu urządzenia, bo niedawno wyprzedził ich FlexPai. Niemniej to właśnie od lidera mobilnego rynku oczekuje się elastycznego telefonu z prawdziwego zdarzenia.

Elastyczny Samsung zapowiedziany — premiera lada moment

Opublikowany przez Samsung Mobile Niedziela, 4 listopada 2018

Niedawno przedstawiłem Wam garść informacji na temat elastycznego smartfona od Samsunga. Wiemy, jaki zestaw wyświetlaczy się pojawi, za co będą one odpowiadać, jak i możemy spodziewać się ograniczonej liczby urządzeń w sprzedaży. Dowiedzieliśmy się też wtedy, że Koreańczycy mogą zaprezentować Galaxy F — o ile tak będzie się nazywał — już na Samsung Developer Conference.  Powyżej widzicie grafikę pochodzącą z oficjalnych profili Koreańczyków, co jednoznacznie wskazuje na coraz bliższą premierę omawianego smartfona. Samo wydarzenie rozpocznie się już w środę, 7 listopada i ma trwać 2 dni.

Zobacz też: Wyniki Sony za trzeci kwartał nie napawają optymizmem.

Być albo nie być? Niekoniecznie. Bardziej podszedłbym do tematu jak ta wizja czy jeszcze inna? Niemniej elastyczny Samsung to też udział Google (w budowie interfejsu), więc spodziewajmy się naprawdę przełomowej premiery.

źródło: Facebook

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy