oneplus 6t thunder purple

OnePlus 6T Thunder Purple oficjalnie! Może przezroczysta wersja jest ładniejsza?

Newsy

OnePlus 6T już zadomowił się na rynku, choć jego oficjalna sprzedaż jeszcze się nie rozpoczęła. Niemniej marketing firmy jest na tyle rozległy, że wszystko i wszędzie się już pojawiło, a do tego producent zdążył zdecydować się na wprowadzenie nowej, unikalnej wersji kolorystycznej. OnePlus 6T Thunder Purple pojawiał się na długo przed oficjalną premierą w różnorakich plotkach, a teraz przyszedł czas na udostępnienie szczegółów. Gradientowa odsłona wyróżnia się przejściem z fioletu do czerni, ale być może niektórzy wolą przezroczyste odsłony? Taką przygotował nie kto inny jak Zack z kanału JerryRigEverything.

OnePlus 6T Thunder Purple oficjalnie, ale w Chinach

Jak to ma OnePlus w zwyczaju, nowa wersja kolorystyczna niczym nie różni się w kwestii specyfikacji. Wyjątkowość Thunder Purple to nie tylko specyficzne barwy, ale też zapewne limitowany nakład. Fiolet nie będzie dostępny na co dzień, a tylko w wybranych partiach. Niemniej ceny nie powinny się zmienić, choć na razie dostępność ma być ograniczona wyłącznie do wersji z 8 GB RAM i 128 GB pamięci na pliki użytkownika. Z racji, że smartfon został zaprezentowany w Chinach, ciężko ocenić, czy Thunder Purple pojawi się równocześnie z innymi odmianami za kilka dni.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

OnePlus 6T może też być przezroczysty

Jak to Zack ma w zwyczaju, niedługo po testach wytrzymałości OnePlus 6T, została przygotowana specjalna wersja przezroczysta. Sam proces przemiany tradycyjnie prowadza się do odklejenia tylnej części obudowy i zdarcia lakieru. Na deser pojawiła się czerwona folia na akumulatorze, która nawiązuje do pierwszych smartfonów od OnePlus.

Zobacz też: Xiaomi rozdawało kalkulatory podczas premiery OnePlus 6T.

Tym sposobem czekamy na oficjalną premierę OnePlus 6T Thunder Purple w Europie, ale co sądzicie o przezroczystej odsłonie? Być może nad taką Chińczycy powinni teraz pomyśleć?

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x