ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 6t thunder purple

OnePlus 6T Thunder Purple oficjalnie! Może przezroczysta wersja jest ładniejsza?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

OnePlus 6T już zadomowił się na rynku, choć jego oficjalna sprzedaż jeszcze się nie rozpoczęła. Niemniej marketing firmy jest na tyle rozległy, że wszystko i wszędzie się już pojawiło, a do tego producent zdążył zdecydować się na wprowadzenie nowej, unikalnej wersji kolorystycznej. OnePlus 6T Thunder Purple pojawiał się na długo przed oficjalną premierą w różnorakich plotkach, a teraz przyszedł czas na udostępnienie szczegółów. Gradientowa odsłona wyróżnia się przejściem z fioletu do czerni, ale być może niektórzy wolą przezroczyste odsłony? Taką przygotował nie kto inny jak Zack z kanału JerryRigEverything.

OnePlus 6T Thunder Purple oficjalnie, ale w Chinach

Jak to ma OnePlus w zwyczaju, nowa wersja kolorystyczna niczym nie różni się w kwestii specyfikacji. Wyjątkowość Thunder Purple to nie tylko specyficzne barwy, ale też zapewne limitowany nakład. Fiolet nie będzie dostępny na co dzień, a tylko w wybranych partiach. Niemniej ceny nie powinny się zmienić, choć na razie dostępność ma być ograniczona wyłącznie do wersji z 8 GB RAM i 128 GB pamięci na pliki użytkownika. Z racji, że smartfon został zaprezentowany w Chinach, ciężko ocenić, czy Thunder Purple pojawi się równocześnie z innymi odmianami za kilka dni.

OnePlus 6T może też być przezroczysty

Jak to Zack ma w zwyczaju, niedługo po testach wytrzymałości OnePlus 6T, została przygotowana specjalna wersja przezroczysta. Sam proces przemiany tradycyjnie prowadza się do odklejenia tylnej części obudowy i zdarcia lakieru. Na deser pojawiła się czerwona folia na akumulatorze, która nawiązuje do pierwszych smartfonów od OnePlus.

Zobacz też: Xiaomi rozdawało kalkulatory podczas premiery OnePlus 6T.

Tym sposobem czekamy na oficjalną premierę OnePlus 6T Thunder Purple w Europie, ale co sądzicie o przezroczystej odsłonie? Być może nad taką Chińczycy powinni teraz pomyśleć?

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy