Razer Phone 2 to marzenie każdego gracza. Smartfon poza niesamowitą wydajnością w aplikacjach i grach może pochwalić się również przyzwoitą wytrzymałością, która sprawdzona została przez Zacka z kanału JerryRigEverything. Teraz przyszła pora na to, by zajrzeć do wnętrza tego urządzenia. Czy jesteście gotowi, by zobaczyć, jak Razer Phone 2 wygląda od wewnątrz? Jeśli tak, to zapraszam Was do kolejnego akapitu.

Razer Phone 2 – wnętrze i podzespoły. Czy naprawa będzie prosta?

To, że Razer Phone 2 to smartfon dla graczy, widać od razu po zerknięciu do wnętrza urządzenia. Pierwszym elementem, który rzuca się w oczy, jest spory akumulator o pojemności 4000 mAh, który pozwoli na kilka godzin komfortowej rozgrywki. Producent zadbał o to, by gracze nie mieli problemu z przegrzewającymi się smartfonami – procesor pokryty został pastą termoprzewodzącą, która pomaga odprowadzać ciepło do komory parowej. Ten element smartfona wykonany został z miedzi i jest wypełniony wodą – ta, nagrzewając się, zmienia się w parę wodną, która oddala się od źródła ciepła, gdzie ponownie zmienia się w ciecz w wyniku ochładzania. Proces ten jest następnie wielokrotnie powtarzany, przez co z podzespołów odprowadzana jest bardzo duża ilość ciepła.

Zobacz także: Oto FlexPai – pierwszy elastyczny smartfon na świecie.

Jesteście zainteresowani, jakie inne ciekawe elementy skrywa w sobie Razer Phone 2? Jeśli tak, to obejrzyjcie film Zacka, który dokładnie przedstawia całe wnętrze smartfona. Miłego seansu!

Źródło: JerryRigEverything

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.