wygląd nokia 6.1

Nokia 6.1 otrzymuje Android Pie! Co z kolejnymi modelami?

Newsy

Nokia chce być znana z właściwego podejścia do aktualizacji. Przez właściwe rozumiemy szybkie i bezbolesne. Wbrew pozorom ostatnio coraz ciężej o nowe oprogramowanie zupełnie pozbawione błędów. Doskonale przekonał się o tym Microsoft, wydając Windows 10 October Update. Jednak w przypadku Finów nie możemy narzekać i oby się to nie zmieniło. Oczywiście szybkość to pojęcie względne. Oczekujemy wsparcia pokroju Essential Phone, aczkolwiek nie da się ukryć, że HMD Global radzi sobie zdecydowanie lepiej, niż wielu innych producentów. Potwierdza to Nokia 6.1, która właśnie otrzymała Android Pie. Co za tym idzie, plan wciąż jest w zasięgu ręki.

Nokia 6.1 otrzymuje Android Pie — bez otwartych testów, zgodnie z zapowiedzią

nokia 6 6.1 2018

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niedawno informowałem Was, że Nokia 7 Plus otrzymała Ciastko w Polsce. W międzyczasie przedstawiciel firmy poinformował nas, że Nokia 6.1 też zostanie zaktualizowana — bez zabaw w testy. Zastanawialiśmy się wtedy, ile czasu w nomenklaturze Finów oznacza „niedługo”. Teraz wszystko stało się jasne – 10 dni, co jest pozytywnym wynikiem. Obecnie Pie mogą jeszcze sprawdzić użytkownicy Nokii 6.1 Plus, która w tym miesiącu dołączyła do programu testowego. Jeśli spojrzymy na innych, popularnych producentów, to naprawdę dobry wynik.

Zobacz też: LG wciąż będzie produkować smartfony!

Jednak październik się kończy, a według plotek i domysłów, do końca miesiąca nowy system miał jeszcze trafić na wspomnianą Nokię 6.1 Plus i Nokię 7.1. Czyżby jutro szykowała się kolejna dawka aktualizacji? Na to bym nie liczył. Niemniej wciąż jest szansa, że w listopadzie pojawią się stosowne informacje, a wraz z nimi Android Pie dla Nokii 8 i Nokii 8 Sirocco. Pamiętajcie, że Finowie zapowiedzieli aktualizacje dla całego swojego portfolio.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x