pocophone f1

Ile dużych aktualizacji Androida dostanie jeszcze Pocophone F1? Już wiemy

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Pocophone to prawdziwy flagowiec z krwi i kości. Najciekawszy w nim jest fakt, że można go kupić w śmiesznej cenie. Ktoś mógłby pomyśleć, „taki tani, więc pewnie gdzieś jest jakiś haczyk – może aktualizacji nie będzie dostawał?” Otóż wygląda na to, że haczyków nie ma – Jai Mani, szef w Poco napisał na Twitterze, że Pocophone F1 będzie aktywnie wspierany.

Ile dużych aktualizacji Androida dostanie jeszcze Pocophone F1?

Pocophone F1 zadebiutował z Androidem 8.1 Oreo na pokładzie. Jeden z użytkowników tytułowego smartfona na Twitterze zadał pytanie Jai’emu Mani, ile dużych aktualizacji Androida dostanie jeszcze Pocophone F1. Mani odpowiedział, że firma ma w planach co najmniej dwie – do Androida Pie i Androida Q (jego dokładna nazwa nie jest jeszcze znana). Słowem kluczowym jest tutaj „co najmniej”, co może oznaczać, że na Androidzie Q się nie skończy. Oczywiście nie podano jeszcze dokładnych dat, kiedy ukażą się owe aktualizacje.

Zobacz także: Niektórym użytkownikom smartfona Pixel 3 XL pojawił się drugi notch. Granica absurdu przekroczona?

Dwa lata wsparcia to obecnie standard w branży. Miejmy nadzieję, że Pocophone F1 od Xiaomi przełamie tę granicę i będzie wspierany jeszcze dłużej. Coś mi mówi, że tak będzie.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy