honor magic 2 zapowiedz

Honor zadziwia zapowiedziami – ich portfolio zdecydowanie się zmieni

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Dzisiaj oficjalnie poznaliśmy OnePlus 6T, ale jak dobrze pamiętacie, to jeszcze nie koniec tego miesiąca. W tym roku październik naprawdę stał się okresem wielkich premier, choć w głównej mierze to liczba nowych urządzeń robi wrażenie. Nie wszystkie nowości rzucają na kolana, ale przed nami jeszcze 2 dni. Jutro przyjdzie czas poznać, co pokaże Apple, choć najprawdopodobniej będzie to nowy iPad Pro. Niemniej fani Androida też mają na co czekać, bo 31 października swoje specjały przedstawi Honor. Już wcześniej wiedzieliśmy, że na główne dane szykowany jest Honor Magic 2, a towarzyszyć mu ma Honor Watch. W takim razie dołóżmy do tego jeszcze Honor WaterPlay 8 Tablet i FlyPods.

Honor WaterPlay 8 Tablet i FlyPods na deser

Flagowy smartfon nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, jeśli chodzi o markę Honor. Smartwatch już tak, choć podejrzewamy, że będzie on wiele dzielił z Huawei Watch GT. W takim razie, czym będzie WaterPlay 8 Tablet? Oczywiście… tabletem. Wciąż nietrudno szukać powiązania z Huawei. Pierwowzór, Honor WaterPlay Tablet poznaliśmy ponad rok temu. Huawei dopiero niedawno pokazał bardzo zbliżony model jako MediaPad M5 Lite. Jednak skoro mowa jest o „Water”, to w przypadku omawianych propozycji Honora mamy do czynienia z wodoszczelnością (certyfikat IP67). Dlatego WaterPlay 8 Tablet zapewne będzie wiele dzielił z Huawei MediaPad M5 8, ale doda certyfikowaną odporność na ciecz i pył. Tyle w teorii.

Zobacz też: Kolejne, 13 urządzeń od Huawei w kolejce po Android Pie.

Czym z kolei mają być FlyPods? Jeśli jeszcze nazwa Wam nie zdradza, to spieszę z wyjaśnieniem. Oczywiście to nic potwierdzonego, ale nie zdziwcie się, jeśli ujrzymy AirPods w tańszym wydaniu. Ot, cała tajemnica. Mimo wszystko zbierając te wszystkie nowości — rozsuwany smartfon, topowy smartwatch, ciekawy tablet i atrakcyjne słuchawki — otrzymujemy bardzo atrakcyjnie rozwinięte portfolio od Honora. Oby tak dalej.

źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy