Motorola XT800+ – Android na dwie karty

Newsy

Dobry smartfon z Androidem na pokładzie, a do tego możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Jednej do dzwonienia i pisania, a drugiej – do korzystania z sieci. Niestety na Motorolę XT800+ nie możemy za bardzo liczyć – telefon ten został przygotowany wyłącznie na rynek azjatycki. Zobaczmy jednak, co niesie ze sobą to urządzenie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

System operacyjny to zmodyfikowana wersja Androida 2.2. Sercem Motoroli jest procesor o taktowaniu zegara z częstotliwością 1 GHz. Mamy także 512 MB dostępnej pamięci operacyjnej, ekran dotykowy o przekątnej 3.7 cala i rozdzielczości 480×854 pikseli, a także 5-megapikselową kamerę pozwalającą na nagrywanie filmów w standardzie HD 720p.

Smartfon został przygotowany dla chińskiego operatora telefonii komórkowej – Telecom.

Poniżej zamieszczamy film prezentujący smartfon XT800+.

 

  {youtube}-zyr8QqHJ9I{/youtube}

 

Źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x