Motorola Droid Bionic – kolejny smartfon 4G

Newsy

Kolejny smartfon Motoroli prezentowany na targach CES. Tym razem to Bionic – następny z rodziny Droid.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W swoim urządzeniu producent umieścił ekran o przekątnej 4.3 cala i rozdzielczości 540×960 pikseli. Sercem jest dwurdzeniowa platforma Tegra 2 wraz z Androidem w wersji (tylko) 2.2 – Froyo. Niestety, dostępnej pamięci operacyjnej mamy tylko 512 MB, a wewnętrznej – aż 16 GB. Ponandto smartfon posiada dwie kamery: frontową, 0.3-megapikselową do wideorozmów oraz drugą z matrycą aż 8-megapikselową pozwalającą na nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości 720p z prędkością 30 klatek na sekundę.

Ciekawą funkcją, w którą wyposażony jest Bionic jest lustrzany obraz. Dzięki temu, po podłączeniu urządzenia do telewizora możemy obserwować na nim operacje wykonywane na smartfonie. Spisuje się to świetnie przy oglądaniu filmów czy przeglądaniu stron internetowych.

Dla zainteresowanych – materiał wideo prezentujący Motorolę Droid Bionic.

 

{youtube}oSg0CH9qTGI{/youtube}

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x