Podczas targów CES, które odbywały się w Las Vegas dwaj wielcy producenci sprzętów mobilnych pokazali swoje ostatnie produkty wyposażone w dwurdzeniowe procesory Tegra 2 – mowa oczywiście o LG i Motoroli. Wielkimi nieobecnymi byli Samsung i HTC, którzy poza odświeżonymi wersjami swoich starych produktów nie pokazali nic rewolucyjnego.

Jak donosi serwis phandroid, koreański producent największą ofensywę przyszykował na zbliżające się wielkimi krokami targi MWC, które odbędą się w Barcelonie. Jeśli wierzyć niepotwierdzonym jeszcze informacjom, Samsung w stolicy Katalonii pokaże swoje smartfony i tablety wyposażone w dwurdzeniowe procesory. Jedynym pytaniem pozostaje, czy koreański gigant skorzysta z gotowego rozwiązania (Tegra 2), czy może pokusi się o wprowadzenie na rynek Oriona. Przypomnijmy: Orion, to dwurdzeniowy procesor Samsunga, o którym słyszeliśmy już w ubiegłym roku. 

Niestety, próżno szukać informacji o dwurdzeniowym HTC. Mamy jednak nadzieję, że i tajwański producent dołączy do elitarnego grona producentów dwurdzeniowych sprzętów mobilnych.
źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz