Twórcy Apex Launcher poszli po rozum do głowy. Wraca dawna wersja aplikacji

Michał Derej Michał Derej Newsy

Apex Launcher to aplikacja, która była jednym z najpoważniejszych konkurentów Nova Launcher. Dlaczego jednak w tym zdaniu używam formy przeszłej? Ponieważ od wakacji program zmienił się w istny śmietnik, a sklep Google Play zalały negatywne oceny. Na całe szczęście deweloperzy poszli po rozum do głowy i postanowili przywrócić znane i lubiane funkcje launchera.

Apex Launcher z „nową” aktualizacją – znana i lubiana wersja powraca

W liście zmian, które opublikowane zostały wraz z nową aktualizacją, pojawiła się wzmianka o tym, że wygląd interfejsu aplikacji został upodobniony do tego, znanego z trzeciej wersji (czyli ostatniej dobrej przed feralną odsłoną z wakacji). Poniżej zamieszczam dla Was zrzuty ekranu ze starszej wersji Apex Launcher – to właśnie do takiego interfejsu rzekomo powrócić ma aplikacja.

apex launcher aktualizacja

Starsza wersja Apex Launcher (fot. AndroidPolice)

Zobacz też: Oto schowek w aplikacji Gboard – prosta i potrzebna funkcja.

Niestety autorzy aplikacji ostrzegają nas, że zmiany mogą być niestabilne, więc aplikacja może działać gorzej lub się crashować. Jeśli mam być szczery, to nie za bardzo zachęca mnie to do przetestowania programu – w tym momencie chyba pozostanę przy Nova Launcher. A jak wygląda to u Was? Czy korzystacie z launchera i, jeśli tak, to z jakiego? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: AndroidPolice

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy