iPhone Xr

iPhone Xr – czy poza wysoką ceną smartfon może pochwalić się wytrzymałością?

Newsy

iPhone Xr to dla fanów Androida naprawdę dziwne urządzenie. „Budżetowy” smartfon od Apple’a, którego cena zaczyna się od 3729 zł, nie może pochwalić się nawet ekranem Full HD – wyświetlacz obraz przedstawiać może w maksymalnej rozdzielczości 1792 x 828 pikseli. Czy pomimo wszystkich tych wad urządzenie pochwalić może się przynajmniej wytrzymałością? To postanowił sprawdzić Zack z kanału JerryRigEverything. 

iPhone Xr – wytrzymałość i odporność na wygięcia

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

iPhone Xr byłby dobrym budżetowym smartfonem od Apple’a… gdyby nie kosztował tyle, co najlepsze flagowce z systemem Android. Test Zacka jasno pokazuje nam, że wytrzymałość urządzenia jest w porządku – ekran standardowo rysuje się przy kontakcie z przedmiotem o twardości 6 w skali Mohsa, a ramki wykonane zostały z aluminium (a nie ze stali chirurgicznej, jak w iPhonie Xs). Na całe szczęście, w przeciwieństwie do iPhone’a 6, smartfona nie da się wygiąć – jego budowa jest więc solidna.

Zobacz też: Czy w sklepie Google Play może pojawić się abonament?

Niestety po raz kolejny możemy się przekonać o nieuczciwym marketingu Apple’a – firma reklamuje szkiełko aparatu jako „wykonane z szafirowego szkła”, co oznacza, że powinno ono rysować się przy kontakcie z przedmiotami o twardości 8 w skali Mohsa. Niestety w praktyce dzieje się inaczej – ma ono identyczną wytrzymałość jak wyświetlacz iPhone’a Xr. Co sądzicie zatem o nowym smartfonie Apple’a, o którym firma mówi, że „cały jest olśnieniem”? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: JerryRigEverything


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x