ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
lenovo z5 pro

Poznaliśmy datę premiery Lenovo Z5 Pro

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Lenovo Z5 Pro ma być tym, czym pierwotnie miało być Lenovo Z5. W przypadku tego drugiego producent w wielu zapowiedział dał nam do zrozumienia, że będzie to prawdziwy „bezramkowiec”. Po premierze jednak okazało się, że Lenovo Z5 jest tylko kolejnym smartfonem z notchem. Wiele osób straciło w tym momencie zaufanie do Lenovo, co mnie zupełnie nie dziwi. Wygląda jednak na to, że producent chce odkupić swoje winy za pomocą Lenovo Z5 Pro, którego datę premiery właśnie poznaliśmy.

Kiedy zadebiutuje Lenovo Z5 Pro? Jest oficjalna data premiery

Informację o dacie premiery Lenovo Z5 Pro przekazał do sam wiceprezes Lenovo. Otóż prawdziwy bezramkowy flagowiec tej firmy zadebiutuje już za tydzień, czyli 1 listopada bieżącego roku. Zapowiedź została pierwotnie zamieszczona na portalu Weibo (Chiński odpowiednik Facebooka) i okraszona grafiką ukazującą rozsuwany mechanizm aparatu. Zobaczcie sami:

z5 pro

Zobacz także: Google narzuca producentom regularne aktualizacje – czas na zmiany!

Niestety sam smartfon wciąż pozostaje wielką niewiadomą. Poza faktem, że Lenovo Z5 Pro będzie flagowcem z poczwórnym aparatem na pleckach nie wiemy o nim zupełnie nic. Czego oczekujecie do nowego sprzętu od Lenovo? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy