Razer Phone 2

Czy Razer Phone 2 jest wytrzymały? Smartfon został brutalnie przetestowany

Newsy

Razer Phone 2 to już druga odsłona smartfona dla graczy stworzonego przez jedną z najbardziej znanych gamingowych korporacji. Urządzenie to prezentuje się całkiem dobrze – z pierwszymi wrażeniami Mariusza o Razer Phone 2 mogliście się już zapoznać na łamach naszej strony. Dziś natomiast przyjrzymy się wytrzymałości smartfona – pomoże nam w tym sztandarowy test Zacka z kanału JerryRigEverything.

Wytrzymałość smartfona Razer Phone 2 przetestowana. Zobaczcie wyniki testu!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W najnowszym filmie, który zamieszczony został na kanale JerryRigEverything, przetestowana została wytrzymałość urządzenia Razer Phone 2. Smartfon wykonany został z solidnych materiałów – wyświetlacz chroniony jest przez szkło Gorilla Glass 5, a ramki wykonane zostały z metalu. Niestety przednia część urządzenia, za którą kryją się głośniki, zrobiona została z plastiku – Zack pokazuje, że może ona ulegać uszkodzeniom. Z tyłu smartfona znaleźć można logo firmy, które podświetlane jest przez diody LED. Kolor diod (które informują nas również o nowych powiadomieniach) jest konfigurowalny.

Zobacz także: Zobacz, jak Android zmienił się przez 10 ostatnich lat.

Na samym końcu warto po prostu wspomnieć, że Razer Phone 2 to dobrze wykonane urządzenie, które można kochać lub nienawidzić. Ja preferuję chyba bardziej eleganckie i mniej kolorowe urządzenia. Jak jest w Waszym przypadku? Dajcie znać w komentarzach!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x