Razer Phone 2 to już druga odsłona smartfona dla graczy stworzonego przez jedną z najbardziej znanych gamingowych korporacji. Urządzenie to prezentuje się całkiem dobrze – z pierwszymi wrażeniami Mariusza o Razer Phone 2 mogliście się już zapoznać na łamach naszej strony. Dziś natomiast przyjrzymy się wytrzymałości smartfona – pomoże nam w tym sztandarowy test Zacka z kanału JerryRigEverything.

Wytrzymałość smartfona Razer Phone 2 przetestowana. Zobaczcie wyniki testu!

W najnowszym filmie, który zamieszczony został na kanale JerryRigEverything, przetestowana została wytrzymałość urządzenia Razer Phone 2. Smartfon wykonany został z solidnych materiałów – wyświetlacz chroniony jest przez szkło Gorilla Glass 5, a ramki wykonane zostały z metalu. Niestety przednia część urządzenia, za którą kryją się głośniki, zrobiona została z plastiku – Zack pokazuje, że może ona ulegać uszkodzeniom. Z tyłu smartfona znaleźć można logo firmy, które podświetlane jest przez diody LED. Kolor diod (które informują nas również o nowych powiadomieniach) jest konfigurowalny.

Zobacz także: Zobacz, jak Android zmienił się przez 10 ostatnich lat.

Na samym końcu warto po prostu wspomnieć, że Razer Phone 2 to dobrze wykonane urządzenie, które można kochać lub nienawidzić. Ja preferuję chyba bardziej eleganckie i mniej kolorowe urządzenia. Jak jest w Waszym przypadku? Dajcie znać w komentarzach!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.