samsung skladany tablet

Samsung wyprodukuje składany tablet? Sugeruje to ten patent

Newsy

Samsung pracuje nad składanym smartfonem – to wiemy już od dawna. Co więcej, firma ma go rzekomo pokazać już w przyszłym miesiącu. To jednak nie wszystko – dziś do sieci wypłynął patent, który zarejestrował Samsung – dotyczy on niczego innego, jak składanego tabletu. Gigant najwyraźniej idzie śladem Lenovo.

Samsung opatentował projekt składanego tabletu

Samsung właśnie dał wyraźnie do zrozumienia, że nie zamierza poprzestać na składanym smartfonie. W planach najprawdopodobniej jest także składany tablet, co sugeruje właśnie zarejestrowany patent. Zobaczcie sami jego projekt:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

samsung skladany tablet

Zobacz także: 10 lat Androida. Zobacz, jak system zmieniał się na przestrzeni lat!

Co najciekawsze, owy tablet ma się zginąć zarówno do wewnątrz, jak i do zewnątrz. Patent został złożony w kwietniu tego roku, ale zaakceptowano go dopiero teraz, w październiku. W opisie patentu możemy przeczytać, że urządzenie dostosuje swój interfejs do aktualnej orientacji lub zgięcia. Ponadto, oba końce elastycznego panelu najprawdopodobniej będą miały wbudowane magnesy, których zadaniem będzie utrzymanie zwiniętego urządzenia. Trzeba przyznać, że wszystko to brzmi naprawdę imponująco. Niestety nie wiemy, kiedy Samsung zechce wcielić swój pomysł w życie, jednak raczej nie prędko – teraz priorytetem jest składany smartfon.

Źródło: gsmarena, LetsGoDigital


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x