Honor od początku swojego istnienia stanowił markę, która miała od nowa pokazać Chińczyków, ale właśnie bez przydomku „chinol”. Tak to były jeszcze czasy, kiedy nikt nie myślał o zakupie Xiaomi czy innych „dziwactw”. Dzisiaj Honor to po prostu tańsza odsłona Huawei, która z roku na rok pokazuje coraz ciekawsze podejście do mobilnego rynku. W końcu tegoroczny Honor 10 był tańszy od poprzednika. Jednak firma nie zamierza iść w stronę „tanich i zwykłych”. Mamy się o tym przekonać ostatniego dnia października, kiedy to oficjalnie ma zostać przedstawiony Honor Magic 2, jak i Honor Watch.

Honor Watch kolejną nowością od Chińczyków

honor watch zapowiedz huawei watch gt

Sam Honor Magic 2 został pokazany na tegorocznych targach IFA, ale jedynie w formie zapowiedzi. Oficjalnie to urządzenie mamy ujrzeć 31 października. Jednak to nie będzie jedyna nowość – powyżej widzicie kolejną zapowiedź, tym razem Honora Watch. Tak naprawdę ciężko powiedzieć, czym tak właściwie będzie ten smartwatch. Jednak nie trudno się domyślić, że będzie to swego rodzaju wariacja niedawno zaprezentowanego Huawei Watch GT. Tym sposobem nie spodziewajmy się Wear OS na pokładzie, a autorskiego rozwiązania.

Zobacz też: Wychwalany wyświetlacz Pixela 3 XL ujawnił swojego producenta.

Z zakresu dodatków nie powinno zabraknąć pulsometru, krokomierza czy też wyświetlacza OLED. Oczywiście na deser może się pojawić niższa cena – dla przypomnienia, Huawei Watch GT kosztuje 999 złotych. Niemniej na konkrety musimy jeszcze poczekać – do 31 października.

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.