ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung w2017

Samsung W2019, czyli najdroższa „klapka” przyłapana na żywo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Rok w rok Samsung rozwija kilka ciekawych technologii, ale też trzyma się utartego szlaku. Dlatego zawsze możemy być pewni, że firma zaprezentuje przynajmniej po jednym flagowym modelu z rodziny Galaxy S, jak i Galaxy Note. Równie pewni możemy być, że pojawi się flagowa „klapka”, choć jej dostępność jest ograniczona, a cena zwala z nóg. Też co roku można odnieść wrażenie, że Koreańczykom niespecjalnie zależy na utrzymaniu tajemnic, co do tego ostatniego Dlatego Samsung W2019 w dużej części poznajemy przed premierą.

Samsung W2019 przyłapany na żywo

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje o omawianym smartfonie za sprawą zdobycia certyfikatu w TENAA. Teraz przyszła pora zobaczyć W2019 na żywo. Niewiele wskazuje na to, że Samsung wprowadzi rewolucyjne technologie do tego smartfona. W stosunku do zeszłorocznego modelu, W2018, pojawi się podwójny aparat – zapewne ten sam zestaw, co w Galaxy Note9. Ulepszony zostanie układ obliczeniowy na rzecz Snapdragona 845, a wszystko ma zasilać akumulator o pojemności 3000 mAh. System Android Oreo będzie prezentowany na dwóch, 4,2-calowych wyświetlaczach. Zainteresowani mogą też obejrzeć film, na którym pojawia się W2019 – ten pojawił się na Weibo.

Zobacz też: Pierwsze wzmianki o Galaxy Note10 już są!

W zeszłym roku Samsung zaprezentował w W2018 możliwość fizycznej zmiany przysłony, co też było kluczową nowością w tegorocznych, flagowych propozycjach firmy. Być może jeszcze Koreańczycy coś chowają, aczkolwiek na obecnym etapie próżno spodziewać się rewolucji.

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy