oppo n1 obudowa

Chińska marka Oppo należy do grupy korporacji z Państwa Środka, którą nie należy traktować pobłażliwie. Najlepiej o tym świadczy nadchodzący topowy model mający odmienić sens fotografii w smartfonach.

Tą słuchawka oczywiście jest N1, który co pewien czas wychodzi na świat w poszczególnych częściach. Dosłownie w częściach – wcześniej Oppo zaprezentowało sam wymienny moduł aparatu, a w międzyczasie zaistniała oficjalna wzmianka o drugim panelu dotykowym zlokalizowanym na plecach urządzenia. To tylko przykłady, ale teraz przyszła pora opowiedzieć dokładniej o kolejnym elemencie modelu N1, czyli obudowie.

Do Sieci trafiło zdjęcie, które daje nam pojęcie jakich rozmiarów będzie phamera Oppo:

oppo n1 aluminiowa ramka

Aluminiowa ramka wcześniej pojawiła się na 30-sekundowym zwiastunie na YouTube.

Z tego filmiku możemy wywnioskować, że chiński produkt będzie wykonany z niesamowitą dokładnością, co wiąże się z precyzyjnym spasowaniem. To samo wrażenie można odebrać oglądając pozostałe zwiastuny na tym samym kanale YouTube. Zdjęcia całego urządzenia prezentowane poprzednio wydają się tym bardziej to wszystko potwierdzać.

Do premiery w Pekinie pozostaje coraz mniej czasu. Za 12 dni ujrzymy Oppo N1 – raczej już nie musimy się spodziewać kolejnych wycieków zainicjowanych przez samą korporację.

 

źródło: GSMArena.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.