Promocja w Google Play – zwrot pieniędzy za zakupy w aplikacji!

Kacper Kościański Newsy 2018-10-18

Google Play to największy sklep z aplikacjami na świecie. Google nieczęsto organizuje w nim jakiekolwiek promocje, więc ta jest nie lada wydarzeniem. Co prawda nie ma tutaj mowy o ogromnych rabatach, a raczej symbolicznej kwocie, aczkolwiek dobre i to.

Zwrot pieniędzy za zakupy w aplikacji – promocja w Google Play

Google Play wystartowało z ciekawą promocją. Mowa tu o cashbacku, który otrzyma każdy, kto spełni warunki promocji – a o to nie trudno. Otóż aby załapać się na zwrot części wydanej sumy, wystarczy zrobić zakupy W APLIKACJI za kwotę wyższą niż 13,45 zł. Przez „zwrot części wydanej sumy” rozumie się tutaj 1 dolara, czyli dokładnie 3,36 zł. Kwota niewielka, ale tak jak mówiłem – lepsze to, niż nic.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji trzeba najpierw otworzyć aplikację, która nas interesuje, a potem znaleźć w niej coś, co kosztuje powyżej wspomnianej kwoty. Opisywana oferta najprawdopodobniej nie działa „sama z siebie” (w regulaminie nie jest to dokładnie wyjaśnione), więc żeby ją wymusić, należy kliknąć na interesujący nas przedmiot w aplikacji (lub cokolwiek innego) i w momencie, gdy pokaże się przycisk „Kup 1 kliknięciem” należy się cofnąć. Wtedy na ekranie powinien nam ukazać się poniższy komunikat:

komunikat google play

Zobacz także: Pixel 3 XL z jednym aparatem – czy wygra z iPhone Xs Max, OnePlus 6 i Galaxy Note9?

Jeśli się ukaże, to później wystarczy już tylko kliknąć przycisk dalej i sfinalizować transakcję. Nie jest to do końca jasne, aczkolwiek zwrot części pieniędzy może być uzależniony od decyzji dewelopera, więc w nie każdej aplikacji możemy załapać się na zwrot. Oferta jest ważna przez 24 godziny od momentu jej otrzymania. Regulamin promocji możesz przeczytać tutaj. • Lzoor

  Kościański jesteś debilem czy DEBILEM , może twój mały móżdżek tego nie umie zrozumieć ale każda aplikacja ma wkalkulowane koszta, no ale co oczekiwać po DEBILU.

  • Pabliell

   Kultury osobistej też ciężko dzisiaj oczekiwać.

   • Grzmotoruchacz2000

    Niestety. A są jeszcze tacy co wyzywają rozmówcę a kiedy temu nerwy puszczą i odpowie tym samym to wpadają w święte oburzenie, bo się ich obraziło… Nie wiem jakim cudem ci ludzie funkcjonują w społeczeństwie

 • sloniacz

  u mnie to nie działax