Składane smartfony to w ostatnim czasie gorący temat – w sieci pojawia się o nich coraz więcej informacji. Jestem w stanie zrozumieć, że może się to przejeść. Co zatem powiecie na składany tablet od Lenovo?

Lenovo zaprezentuje składany sma… tablet!

Jakiś czas temu Lenovo pokazało elastyczny telefon, a teraz ma chrapkę na więcej. Można było się domyślić, że po składanych smartfonach (swoją drogą, żaden nie ujrzał jeszcze światła dziennego) nadejdzie czas na składane tablety – to była tylko kwestia czasu. Raporty z Korei Południowej donoszą, że Lenovo pracuje nad swoim własnym składanym tabletem, wyposażonym w ekran wyprodukowany przez LG. Według doniesień, owe urządzenie ma mięć ekran o przekątnej 13 cali (kiedy tablet będzie w pełni rozłożony) i od 8 do 9 cali, w momencie, gdy będzie złożony.

Zobacz także: Pixel 3 XL z jednym aparatem – czy wygra z iPhone Xs Max, OnePlus 6 i Galaxy Note9?

Urządzenie będzie sprzedawane w Chinach – przynajmniej z początku. LG Display, czyli producent składanych ekranów rozważa także sprzedaż tego samego, 13-calowego panelu dla Della i LG Electronics. Póki co są to tylko niepotwierdzone doniesienia, więc radzę brać je z przymrużeniem oka. LG odmówiło komentarza w tej sprawie. Co myślicie o pomyśle na składany tablet? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.