oneplus 5t

OnePlus 3, 3T, 5 i 5T: aktualizacja do Androida 9 Pie opóźniona

1 minuta czytania
Komentarze

Firma OnePlus naprawdę dba o to, by ich smartfony miały cały czas aktualne oprogramowanie. Jednak każdemu czasami może zdarzyć się małe potknięcie – co też właśnie zdarzyło się OnePlusowi. Android 9 Pie dla tytułowych smartfonów zadebiutuje nieco później, niż zakładano.

Aktualizacja do Androida 9 Pie dla OnePlusa 3, 3T, 5 i 5T opóźniona

Pete Lau, CEO OnePlusa oficjalnie powiedział, że aktualizacja do Androida 9 Pie dla wspomnianych wyżej smartfonów nieco się opóźni. CEO tłumaczył się tym, że firma potrzebuje nieco więcej czasu, by dopracować aktualizację dla tych telefonów. Przy OnePlus 3 i 3T jest to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe, bo to w końcu ponad dwuletnie smartfony, które w teorii nie powinny w ogóle dostać tej aktualizacji. Ale dlaczego opóźnienie dotyczy też OnePlusa 5 i 5T? Tego nie wiemy – Pete Lau nic więcej nie zdradził.

Zobacz także: Poznajcie YouTube Beta – koniec z wątpliwościami, kiedy pojawią się nowości?

Niestety nie wiemy dokładnie, ile potrwa owe opóźnienie. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieje, że aktualizacje pojawią się jeszcze do końca tego roku – jest to wysoce prawdopodobne, zostały jeszcze ponad dwa miesiące. Czego oczekujecie od nadchodzących aktualizacji?

Źródło: gsmarena

Motyw