Widząc tytuł mojego artykułu na głównej stronie naszego portalu, pewnie pomyśleliście, że autor upadł na głowę. Nazwa wpisu ma jednak pewien sens, ponieważ dziś znany leakster o nicku Ice Universe opublikował przeciek, który sugeruje, że smartfon Samsung Galaxy Note10 na tle konkurencji wyróżniać może się bardzo nietypowym rozmiarem ekranu.

Przecieki na temat rozmiaru ekranu Note10 – wyświetlacz może być ogromny

Jak poinformował nas znany i szanowany użytkownik Twittera o nicku Ice Universe, Samsung Galaxy Note10 może zostać wyposażony w ekran o przekątnej… 6,66 cala. Liczba ta z pewnością budzić może kontrowersje, więc jeśli przeciek okaże się prawdziwy (a to nie jest pewne – miejcie to na uwadze), to Samsung zapewne ją zaokrągli. Leakster informuje, że smartfon może być nawet nieco mniejszy od phableta Note9, który w tym roku pojawił się na rynku. Ma być to możliwe dzięki odświeżonym proporcjom ekranu (19:9 lub 19:5:9) i węższej ramce. Przecieki na temat nadchodzącego smartfona Samsunga bardzo spodobały się internautom – w sieci zaczęli już oni żartować, o tym, że Note10 miał być drogi, ale ceną nie miała być dusza użytkownika. Podążając tą ścieżką, warto żartobliwie spytać, czy może nowy smartfon firmy w Polsce dystrybuowany będzie za pomocą kontrowersyjnej linii autobusowej jadącej na Hel?

Zobacz też: Zobacz, czy Twoje konto na Facebooku jest zagrożone!

PS: w dzisiejszym wpisie pozwoliłem sobie nieco pożartować. W przyszłych wrócę już do znanej i poważnej formy. 

Źródło: @UniverseIce

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.