samsung Galaxy Note 9

Czy trzeba będzie podpisać cyrograf, by kupić Galaxy Note10?

Newsy

Widząc tytuł mojego artykułu na głównej stronie naszego portalu, pewnie pomyśleliście, że autor upadł na głowę. Nazwa wpisu ma jednak pewien sens, ponieważ dziś znany leakster o nicku Ice Universe opublikował przeciek, który sugeruje, że smartfon Samsung Galaxy Note10 na tle konkurencji wyróżniać może się bardzo nietypowym rozmiarem ekranu.

Przecieki na temat rozmiaru ekranu Note10 – wyświetlacz może być ogromny

Jak poinformował nas znany i szanowany użytkownik Twittera o nicku Ice Universe, Samsung Galaxy Note10 może zostać wyposażony w ekran o przekątnej… 6,66 cala. Liczba ta z pewnością budzić może kontrowersje, więc jeśli przeciek okaże się prawdziwy (a to nie jest pewne – miejcie to na uwadze), to Samsung zapewne ją zaokrągli. Leakster informuje, że smartfon może być nawet nieco mniejszy od phableta Note9, który w tym roku pojawił się na rynku. Ma być to możliwe dzięki odświeżonym proporcjom ekranu (19:9 lub 19:5:9) i węższej ramce. Przecieki na temat nadchodzącego smartfona Samsunga bardzo spodobały się internautom – w sieci zaczęli już oni żartować, o tym, że Note10 miał być drogi, ale ceną nie miała być dusza użytkownika. Podążając tą ścieżką, warto żartobliwie spytać, czy może nowy smartfon firmy w Polsce dystrybuowany będzie za pomocą kontrowersyjnej linii autobusowej jadącej na Hel?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Zobacz, czy Twoje konto na Facebooku jest zagrożone!

PS: w dzisiejszym wpisie pozwoliłem sobie nieco pożartować. W przyszłych wrócę już do znanej i poważnej formy. 

Źródło: @UniverseIce

 

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x