htc-londonHTC jest wyraźnie dumne z designu jaki prezentują modele z serii One, a także w pewnym stopniu zbliżone do nich niektóre słuchawki Desire. Wiemy też, że z podobnym wyglądem może pojawić się phablet One Max. Teraz przyszła pora na tablet.

W Sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające urządzenie mobilne z dużym wyświetlaczem, które wygląda jak rozszerzony w programie graficznym HTC One. Według plotek właśnie tak ma prezentować się nadchodzący tablet Tajwańczyków:

htc tablet one

Zdajemy sobie sprawę z tego, że HTC ma spore problemy finansowe i w tym upatrywalibyśmy powtarzający się cały czas wygląd wielu urządzeń marki. Ciężko ocenić przekątną wyświetlacza, ale najprawdopodobniej mieści się w przedziale od ośmiu do dziesięciu cali. W takim wypadku głównym konkurentem zostałby LG G Pad 8.3.

Jeżeli ten tablet ma odwzorowanie w rzeczywistości to istnieje spore prawdopodobieństwo, że korporacja będzie chciała przedstawić powyższe urządzenie razem ze znanym nam już HTC One Max z 5.9-calowym wyświetlaczem – phabletem utrzymującym stylistykę serii One.

Tajwańczycy już wcześniej mieli w swojej ofercie tablety, ale nie udało im się utrzymać na tym rynku. Być może właśnie powyższy model pozwoli na konkurowanie z Samsungiem, LG i Sony w tej kategorii.

 [UPDATE]

Jak większość się spodziewała – to chińska podróbka nawiązująca do designu modeli One. Przedstawiamy tablet marki Ramos o oznaczeniu K1.

ramos k1 htc one

Fałszywy alarm.

 

źródło: Phone Arena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.