LG D820 znany z FCC to najprawdopodobniej nie Nexus 5!

Newsy

lgŚwiat rządzi się swoimi prawami. Pokazuje to najlepiej ogromna ilość danych, którą posiadaliśmy na temat wychwyconego z filmiku tajemniczego Nexusa. Pochodziły one z Federalnej Komisji Łączności, a także z certyfikacji Bluetooth. Mimo wszystko zostaliśmy źle nakierowani.

Dzisiaj okazuje się, że LG D820 najprawdopodobniej ma niewiele wspólnego z Nexusem 5. Według Evana Blassa, który dzisiaj na swoim Twitterze (@Evleaks) zamieścił odpowiedni tweet, powyższy model koreańskiej marki to wariant G2 skierowany na rynki wykorzystujące technologię CDMA, np.: niektóre sieci w Stanach Zjednoczonych.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

evleaks twitter nexus 5 lg d820

Z racji, że informacje pochodzącego z tego konta na Twitterze w znakomitej większości się sprawdzają to zobaczmy jak bardzo różni się G2 w wersji GSM i CDMA. Znany nam już topowy model Koreańczyków został zmniejszony (razem z wyświetlaczem) i najprawdopodobniej przemodelowano całe plecy temu urządzeniu włącznie z charakterystycznymi klawiszami. Zastanawiający jest jednak fakt, że podczas przeglądania informacji ujawnionych z racji wizyty D820 u FCC, smartfon miał korzystać z systemu Androida w wersji 4.4. Wydaje się to troszkę za wcześnie.

Także dużo rzeczy wskazuje na to, że na razie znamy jedynie pobieżnie wygląd nowego Nexusa 5 lub odświeżonego Nexusa 4, a na jego prezentacje musimy zaczekać do przyszłego miesiąca.

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x