Znasz WordPressa? Dołącz do Android.com.pl i zostań naszym CTO!

Jakub Bereziewicz Newsy 2018-10-13

Trudno uwierzyć w to jak szybko mija czas. Już w przyszłym miesiącu Android.com.pl będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny! W tym czasie udało nam się zbudować największą w Polsce społeczność skupioną wokół mobilnych technologii. Android.com.pl to ponad 410 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, kolejne 390 tysięcy osób obserwujących nas w mediach społecznościowych, a także 1.5 miliona unikalnych użytkowników, którzy odwiedzają nas każdego miesiąca.

Setki tysięcy osób obdarzyło nas ogromnym zaufaniem, dlatego zrobimy wszystko aby wciąż się rozwijać i dostarczać informacje o nowych technologiach w najlepszej możliwej formie. W tym celu potrzebujemy uzupełnić nasz zespół o osobę, która będzie odpowiedzialna za wszelkie sprawy techniczne Android.com.pl.

Czym będziesz się zajmował?

Do Twoich obowiązków będzie należało stałe rozwijanie portalu Android.com.pl od strony technicznej. W skrócie oznacza to dodawanie nowych funkcjonalności, naprawę błędów i optymalizację kodu. Działamy na WordPressie, dlatego ważne byś bardzo dobrze znał ten CMS. Idealnie jeśli jesteś Full-Stack Developerem – czujesz się pewnie zarówno w front jak i back-endzie. Niemniej jednak rozważymy wszystkie zgłoszenia jakie otrzymamy.

Planujemy znaczną rozbudowę Android.com.pl o nowe podserwisy takie jak platforma ecommerce, serwis z ofertami pracy IT, katalog smartfonów czy dedykowane podstrony poświęcone konkretnym markom (przykład: Honor). Oprócz tego jako SmartWeb Media Sp. z o.o. realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych marek (np. Huawei, Visa, Play), także będziesz miał okazję pracować nad ciekawymi inicjatywami, które mają duży zasięg.

 

Dlaczego my?

Android.com.pl to znana, rozpoznawalna marka, która jest na rynku już od 10 lat. Portal jest częścią SmartWeb Media Sp. z o.o., spółki która wspiera w rozwoju najbardziej znane marki z branży technologicznej na świecie. W tym miesiącu jako jedna z trzech firm zdobyliśmy nagrodę „Żagle Biznesu przyznawaną przez najlepszą w Polsce uczelnię ekonomiczną (SGH) dla „Inteligentnych Organizacji”. Zostaliśmy nagrodzeni obok takich firm jak Growbots i Kerris Group. To sprawia, że jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, który zadba o Twój rozwój i pozwoli Ci na realizację Twoich pasji.

Kogo szukamy?

Idealny kandydat powinien:

 • Bardzo dobrze znać platformę WordPress
 • Mieć doświadczenie w pisaniu wtyczek i/lub tworzeniu szablonów WordPress
 • Bardzo dobrze znać HTML5, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
 • Znać Responsive Web Design, PWA
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics, podstaw SEO oraz doświadczenie w pracy w software house albo agencji kreatywnej.

Docelowo chcielibyśmy, abyś został CTO naszej firmy i pracował w pełnym wymiarze godzinowym. Na początek jesteśmy jednak otwarci również na współpracę w mniejszym zakresie. Jeśli aktualnie jesteś dyspozycyjny tylko 2-4 godziny dziennie, również do nas zaaplikuj. Jesteśmy pewni, że się sobie spodobamy i po jakimś czasie będziesz zdecydowany by dołączyć do nas na stałe.

 

Co oferujemy?

 • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko CTO (Chief Technology Oficer)
 • Pracę nad fajnymi projektami, które mają wpływ na życie milionów ludzi
 • Elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę
 • Pracę zdalną bądź w biurze (Warszawa)
 • Możliwość zatrudnienia częściowego bądź pełnego
 • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia: (20-60zł/h) od 3.360 do 10.080zł miesięcznie

 

Jak się zgłosić?

Wyślij swoje CV oraz portfolio pod adres praca@android.com.pl. W tytuł maila wpisz „WordPress Developer” i załącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SmartWeb Media Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
 • mindla

  rozważymy wszystkie zgłoszenia jakie do nas „spłynął”.

  To cytat z artykułu, jak widać potrzebna Wam też korekta.

  • Dziękujemy za czujność!
   Już poprawione:)

  • $ROGAL$

   Ja to bym zaczął od strony merytorycznej, tzn. wymienił 1/3 „redaktorów”. Niektórzy z nich leją wodę niczym Eliza Orzeszkowa w „Nad Niemnem” (głównie panowie od materiałów wideo), są aroganccy (np. taki Adam Lulek – za swoje niektóre komentarze powinien wylecieć z miejsca) i nieobiektywni (znów Pan Lulek oraz reszta „miłośników firmy Apple”). Zgłaszałem kilkukrotnie moje uwagi/sugestie/pomysły i nigdy nie dostałem od was żadnej odpowiedzi (nawet głupiego automatycznego maila). Teraz również nie liczę na odzew ze strony redakcji, ale chcę, żeby inni zobaczyli mój komentarz i dowiedzieli się jak bardzo macie w nosie opinie czytelników.

   • MrSib7

    Rozumiem że można się z kimś nie zgadzać, ale żeby od razu kogoś za to zwalniać ?
    I jak ma się merytoryka do wymiany pracowników w firmie !? :O :O :O

    • Grzmotoruchacz2000

     Tu nie chodzi o różnice zdań. Komentarze Lulka na krytykę, nie hejt a krytykę są wręcz obraźliwe. Np. z czymś się nie zgadzasz i piszesz dokładnie czemu – Lulek wali tekst, że jesteś za głupi żeby zrozumieć. On jest gorszy niż mój nick.

     • $ROGAL$

      Dokładnie o to mi chodzi. Ten człowiek ma klapki na oczach i nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. W dodatku jest chamski i obraża czytelników. Nie śledzę każdego komentarza tutaj, a i tak pamiętam przynajmniej kilka jego obraźliwych komentarzy, za które w normalnej redakcji straciłby stanowisko. Jeśli redakcja android.com.pl pozostaje ślepa/głucha na takie zachowanie swojego pracownika to znaczy że bardziej cenicie jego niż waszych czytelników.

    • $ROGAL$

     Za stronę merytoryczną odpowiada sam redaktor piszący tekst oraz jego naczelny (lub osoba akceptująca, w imieniu naczelnego, tekst przed publikacją). Jeśli teksty są merytorycznie słabe, to wina leży po stronie tych osób. Czego tu nie rozumiesz? Łańcuch jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo, a w redakcji android.com.pl takich słabych ogniw jest kilka.

     • Serim

      Ale tu nic nie da zmiana redaktora wymienią na kolejnego
      Magistra zaocznego który nie potrafi złożyć gramatycznie zdania. Magisterium nic tu nie da, tu potrzeba entuzjastów androida jako redaktorów
      Ja widzę to tak Right Ł. Pająk jako red. Naczelny
      Reszta Out > entuzjaści > ewentualnie użytkownicy forum i pisanie na dzieło bo akord nie da rady. Zatrzymało by to główną portalu

   • Do redakcji również rekrutujemy. Niedługo pojawi się odpowiednie ogłoszenie.
    Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: praca@android.com.pl
x