Apple blokuje aktualizacje WordPress

Znasz WordPressa? Dołącz do Android.com.pl i zostań naszym CTO!

Jakub Bereziewicz Newsy 2018-10-13

Trudno uwierzyć w to jak szybko mija czas. Już w przyszłym miesiącu Android.com.pl będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny! W tym czasie udało nam się zbudować największą w Polsce społeczność skupioną wokół mobilnych technologii. Android.com.pl to ponad 410 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, kolejne 390 tysięcy osób obserwujących nas w mediach społecznościowych, a także 1.5 miliona unikalnych użytkowników, którzy odwiedzają nas każdego miesiąca.

Setki tysięcy osób obdarzyło nas ogromnym zaufaniem, dlatego zrobimy wszystko aby wciąż się rozwijać i dostarczać informacje o nowych technologiach w najlepszej możliwej formie. W tym celu potrzebujemy uzupełnić nasz zespół o osobę, która będzie odpowiedzialna za wszelkie sprawy techniczne Android.com.pl.

Czym będziesz się zajmował?

Do Twoich obowiązków będzie należało stałe rozwijanie portalu Android.com.pl od strony technicznej. W skrócie oznacza to dodawanie nowych funkcjonalności, naprawę błędów i optymalizację kodu. Działamy na WordPressie, dlatego ważne byś bardzo dobrze znał ten CMS. Idealnie jeśli jesteś Full-Stack Developerem – czujesz się pewnie zarówno w front jak i back-endzie. Niemniej jednak rozważymy wszystkie zgłoszenia jakie otrzymamy.

Planujemy znaczną rozbudowę Android.com.pl o nowe podserwisy takie jak platforma ecommerce, serwis z ofertami pracy IT, katalog smartfonów czy dedykowane podstrony poświęcone konkretnym markom (przykład: Honor). Oprócz tego jako SmartWeb Media Sp. z o.o. realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych marek (np. Huawei, Visa, Play), także będziesz miał okazję pracować nad ciekawymi inicjatywami, które mają duży zasięg.

 

Dlaczego my?

Android.com.pl to znana, rozpoznawalna marka, która jest na rynku już od 10 lat. Portal jest częścią SmartWeb Media Sp. z o.o., spółki która wspiera w rozwoju najbardziej znane marki z branży technologicznej na świecie. W tym miesiącu jako jedna z trzech firm zdobyliśmy nagrodę „Żagle Biznesu przyznawaną przez najlepszą w Polsce uczelnię ekonomiczną (SGH) dla „Inteligentnych Organizacji”. Zostaliśmy nagrodzeni obok takich firm jak Growbots i Kerris Group. To sprawia, że jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, który zadba o Twój rozwój i pozwoli Ci na realizację Twoich pasji.

zagle-biznesu-sgh-nagroda

Kogo szukamy?

Idealny kandydat powinien:

 • Bardzo dobrze znać platformę WordPress
 • Mieć doświadczenie w pisaniu wtyczek i/lub tworzeniu szablonów WordPress
 • Bardzo dobrze znać HTML5, CSS3, jQuery, PHP, MySQL
 • Znać Responsive Web Design, PWA
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics, podstaw SEO oraz doświadczenie w pracy w software house albo agencji kreatywnej.

Docelowo chcielibyśmy, abyś został CTO naszej firmy i pracował w pełnym wymiarze godzinowym. Na początek jesteśmy jednak otwarci również na współpracę w mniejszym zakresie. Jeśli aktualnie jesteś dyspozycyjny tylko 2-4 godziny dziennie, również do nas zaaplikuj. Jesteśmy pewni, że się sobie spodobamy i po jakimś czasie będziesz zdecydowany by dołączyć do nas na stałe.

 

Co oferujemy?

 • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko CTO (Chief Technology Oficer)
 • Pracę nad fajnymi projektami, które mają wpływ na życie milionów ludzi
 • Elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę
 • Pracę zdalną bądź w biurze (Warszawa)
 • Możliwość zatrudnienia częściowego bądź pełnego
 • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia: (20-60zł/h) od 3.360 do 10.080zł miesięcznie

 

Jak się zgłosić?

Wyślij swoje CV oraz portfolio pod adres [email protected] W tytuł maila wpisz „WordPress Developer” i załącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SmartWeb Media Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).

Sprawdź najnowsze wpisy