Samsung chce sprzedawać 2-3 sztuki Galaxy Gear na 10 kupionych Note’ów 3

Newsy

SONY DSC

Na konferencji Samsunga w Berlinie, na targach IFA, poznaliśmy kilka nowych urządzeń, które rozszerzyły ofertę koreańskiego producenta. Wśród nich znajdziemy dwa wyróżniające się modele: zegarek Galaxy Gear i phablet Note 3.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Samsung ma stosunkowo ambitne plany co do rynku inteligentnych zegarków i planuje na 10 kupionych sztuk Note’a trzeciej odsłony sprzedawać od 2 do 3 modeli Galaxy Gear. Patrząc na ilość Galaxy Note’ów poprzednich generacji, która krąży po świecie, to dosyć ambitne plany. Pierwsza odsłona phabletu Samsunga sprzedała się w liczbie 12 milionów – podobnie jak Note 2. Nie zapowiada się, aby poznany następca 4. września osiągnął gorsze wyniki toteż – po prostym przeliczeniu – od 4 do 6 milionów sztuk Galaxy Gear jest mocno optymistycznym wynikiem.

Pamiętajmy, że entuzjastycznie wprowadzony inteligentny zegarek Sony – SmartWatch – okazał się rynkową klapą i nie osiągnął imponujących wyników sprzedaży.

Kolejną cechą Galaxy Gear niezachęcającą do zakupu jest sama cena urządzenia, która ma kształtować się na poziomie ~1000zł. To bardzo dużo jak na smartfon o ograniczonych możliwościach zamkniętych w 1,6-calowym wyświetlaczu zegarka.

 

źródło: TheDroidGuy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x