ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Messenger cofanie wysłanych wiadomości

Messenger z nową funkcją. Jak będzie można cofnąć wysłane wiadomości?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Messenger od Facebooka to jeden z najpopularniejszych komunikatorów w sklepie Google Play. Świadczy o tym, chociażby liczba pobrań aplikacji – na telefony użytkowników ściągnięta ona została ponad miliard razy. Cieszy zatem fakt, że program wciąż jest rozwijany. Jak informują leaksterzy – Messenger już wkrótce otrzymać może funkcję, która kompletnie zmieni sposób, w jaki korzystamy z tej aplikacji.

Jak cofnąć wysłane wiadomości na Messengerze?

Funkcja cofania wysłanych wiadomości na Messengerze nie jest jeszcze oczywiście dostępna, ale niektóre osoby mogą z niej już skorzystać. Jedną z nich jest znana leaksterka o nicku wongmjane. W jednym ze swoich postów na portalu Twitter poinformowała nas o na o tym, jak wyglądać będzie cofanie wiadomości na Messengerze. Okazuje się, że ta operacja jest stosunkowo prosta. Wystarczy przytrzymać bowiem daną wiadomość, a wyświetlone zostanę dwie opcje – cofnięcia i skasowania wiadomości. Na poniższym zrzucie ekranu możecie sami zobaczyć, jak prezentuje się to udogodnienie.

Zobacz też: Nowa aktualizacja aplikacji Tapety Google to wiele nowych teł ekranu.

Warto wspomnieć o tym, że cofnięcie wysłanej wiadomości możliwe będzie tylko przez pewien czas. Funkcja ta aktywna będzie zapewne wyłącznie wtedy, gdy odbiorca nie przeczytał jeszcze wysyłanej wiadomości – w innym wypadku udogodnienie to po prostu nie miałoby sensu.

Źródło: @wongmjane

Sprawdź najnowsze wpisy