Messenger cofanie wysłanych wiadomości

Messenger z nową funkcją. Jak będzie można cofnąć wysłane wiadomości?

Newsy

Messenger od Facebooka to jeden z najpopularniejszych komunikatorów w sklepie Google Play. Świadczy o tym, chociażby liczba pobrań aplikacji – na telefony użytkowników ściągnięta ona została ponad miliard razy. Cieszy zatem fakt, że program wciąż jest rozwijany. Jak informują leaksterzy – Messenger już wkrótce otrzymać może funkcję, która kompletnie zmieni sposób, w jaki korzystamy z tej aplikacji.

Jak cofnąć wysłane wiadomości na Messengerze?

Funkcja cofania wysłanych wiadomości na Messengerze nie jest jeszcze oczywiście dostępna, ale niektóre osoby mogą z niej już skorzystać. Jedną z nich jest znana leaksterka o nicku wongmjane. W jednym ze swoich postów na portalu Twitter poinformowała nas o na o tym, jak wyglądać będzie cofanie wiadomości na Messengerze. Okazuje się, że ta operacja jest stosunkowo prosta. Wystarczy przytrzymać bowiem daną wiadomość, a wyświetlone zostanę dwie opcje – cofnięcia i skasowania wiadomości. Na poniższym zrzucie ekranu możecie sami zobaczyć, jak prezentuje się to udogodnienie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Nowa aktualizacja aplikacji Tapety Google to wiele nowych teł ekranu.

Warto wspomnieć o tym, że cofnięcie wysłanej wiadomości możliwe będzie tylko przez pewien czas. Funkcja ta aktywna będzie zapewne wyłącznie wtedy, gdy odbiorca nie przeczytał jeszcze wysyłanej wiadomości – w innym wypadku udogodnienie to po prostu nie miałoby sensu.

Źródło: @wongmjane


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x