Niedawno HMD Global przedstawiło w Indiach swój najnowszy model. Nokia 3.1 Plus, bo o niej mowa, to stosunkowo tani model z atrakcyjną budową i dużym wyświetlaczem. Oczywiście w parze idzie niezbyt rewelacyjna specyfikacja, ale to w końcu niska półka. Razem z tym modelem, na indyjski rynek wprowadzono Nokię 8110 4G z Kai OS. Ok, ale to już wszystko znamy – w takim razie przejrzyjmy wywiady, gdzie reprezentanci poszczególnych firm i marek chwalą się kolejnymi planami i odpowiadają na przeróżne pytania. Dlatego Nokia ma teraz nowy cel – być jak najwyżej.

Jaki cel może mieć Nokia? Oczywiście wrócić na szczyt

nokia 3.1 plus oficjalnie specyfikacja cena

Jeśli dobrze pamiętacie, Nokia swego czasu nie miała sobie równych, jak dzisiaj Samsung. Jednak kilka nieprzemyślanych decyzji, a może nawet klapki na oczach sprawiły, że dzisiaj Finowie to zupełnie inna firma, ale wciąż ta sama marka i aspiracje. HMD Global wyznaczył sobie ambitny cel – trafić do pierwszej trójki w rankingu sprzedawców na mobilnym rynku. Co ciekawe, firma daje sobie na to od 3 do 5 lat. Co jeszcze ciekawsze, to tylko jeden z 4 celów, który obecnie wyznacza sobie Nokia.

Zobacz też: Co Samsung wprowadzi w Android Pie dla słabszych modeli?

Patrząc na pierwszy rok nowej Nokii na mobilnym rynku, wiele firm chciałoby taki debiut. Od razu trafić do pierwszej dziesiątki w liczbie sprzedanych urządzeń na świecie i zanotować niewielkie straty to ogromny sukces. W tym roku może być tylko lepiej, co stanowi światełko w tunelu, patrząc na chińską dominację.

 

źródło: Gadgets.ndtv.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.