sony xperia xz2

Sony Xperia XZ2 otrzymuje Androida 9 Pie

1 minuta czytania
Komentarze

Wiele smartfonów otrzymało w ostatnim czasie Androida 9 Pie. Tym razem przyszedł czas na firmę Sony i jej tegorocznego flagowca – Xperia XZ2. Chciałoby się powiedzieć – najwyższy czas.

Sony Xperia XZ2 otrzymuje aktualizację do Androida 9 Pie

Android 9 Pie trafił właśnie na Xperię XZ2. Jego obecność potwierdzają pierwsi użytkownicy, którzy na dowód tego opublikowali w internecie kilka zrzutów ekranu. Zresztą, zobaczcie sami:

Zobacz także: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL oficjalnie – tak prezentują się tegoroczne flagowce od giganta z Mountain View

Póki co nie mamy informacji co do tego, w jakich krajach jest dostępna tytułowa aktualizacja (jeśli nie ma jej jeszcze w Polsce, to z pewnością w ciągu tygodnia-dwóch już będzie). Należy też pamiętać, że aktualizacje OTA zwykle są rozprowadzane stopniowo, co oznacza, że nie każdy otrzyma je w tym samym czasie. Opisywana aktualizacja waży trochę powyżej 1 GB i została oznaczona numerem 52.0.A.3.27. Niestety na chwilę obecną nie wiemy, jakie dokładnie zmiany wprowadza.

Widząc, że Xperia XZ2 otrzymała już „ciacho”, możemy śmiało założyć, że następna w kolejce jest Xperia XZ2 Compact oraz Xperia XZ2 Premium. A Wy macie już opisywaną aktualizację?

Źródło: gsmarena

Motyw