Prawdopodobny Nexus 5 produkcji LG już z certyfikacją Bluetooth

Łukasz Pająk Newsy 2013-09-07

nexus logoPo premierze Galaxy Note 3 i Xperii Z1, teraz kolejnym zagadkowym modelem jest tajemnicza słuchawka produkcji LG, która niedawno przeszła badania w Federalnej Komisji Łączności. Tym razem ten sam model otrzymał inny wymagany certyfikat.

Koreańska marka wysłała urządzenie D821 do certyfikacji Bluetooth. Co ciekawe, wcześniej w FCC poznaliśmy słuchawkę o minimalnie innym oznaczeniu D820. Niemniej jednak to z pewnością te same urządzenia z drobnymi różnicami wynikającymi zapewne z różnych rynków sprzedaży.

lg d821 d820 nexus 5 3 bluetooth

W przypadku otrzymania certyfikacji przez Note’a 3, do premiery dzieliło nas już 10 dni toteż możemy się spodziewać, że jeszcze w tym miesiącu Google odkryje karty i zaprezentuje swojego nowego smartfona. Równie dobrze może okazać się, że to osobny model LG, ale wszystkie znaki w dokumentacjach wskazują, że jednak będzie to Nexus 5, na którego pokładzie znajdziemy Androida 4.4 KitKat.

Pojawiły się również pogłoski, że powyższy model LG pojawi się jako odświeżony Nexus 4, gdyż rozmiar wyświetlacza to niepełne 5-cali (4,96). Im bliżej premiery, tym więcej pojawia się możliwości.

źródło: TheDroidGuy



 • pedro286

  Najbardziej żenujący jest fakt, że producenci narzucają swoje chore myśli jak brak radia, wbudowana bateria czy brak większej pamięci w efekcie stajemy się niewolnikami własnego telefonu, wydaje się ciężkie pieniądze na taki telefon, a oni nam wmawiają że więcej nam nic nie trzeba, kiedyś producenci starali się zrobić praktyczne telefony z wieloma funkcjami i udogodnieniami, aktualnie mamy gigantyczne kafelki w kieszeni z którymi trzeba obchodzić się jak z jajkiem jak to jest w przypadku Nexusa 4. Owy Nexus definitywnie wyleczył mnie ze smartphonów, telefon ze szkła podatny na zarysowana, bez przerywy trzeba uważać, wielki i ciężki, wielki kombajn, który grzeje się jak piec bateria ledwo na 1 dzień wystarcza mam 22 lata i już mi się rzygać chcę jak takie cegły widzę, jedną ręką tego nie obsłużysz, chyba że masz łapy jak Sultan Kosen.

  • Wujek G1

   Po 1 – o czym Ty mówisz? Masz 1 telefon na rynku? Masz setki smartfonów, jedne plastikowe, inne szklane, inne z aluminium, jeszcze inne ze stali. Z wymiennymi bateriami, z niewymiennymi, ze slotem na kartę pamięci albo bez tego slotu. Z radiem FM, bez radia, z małym ekranem, z dużym, wodoodporne albo takie co Ci zrobią kawę i powieszą pranie. Każdy producent do każdego smartfona wkłada pewną wizję, dobiera inne parametry i funkcjonalności. Jak Ci się nie podoba nexus… to po co z niego korzystasz? Kup sobie innego, takiego który odpowiada Twoim wymaganiom. Ja po przejściu z Galaxy Nexusa na Nexusa 4 jestem bardzo zadowolony – nic nie trzeszczy, super leży w dłoni, czuć solidność! Jeśli przeszkadza Ci, ze tył jest podatny na zarysowania to jest coś takiego jak case. Jeśli N4 jest wielki i ciężki to… bez komentarza. Bateria spokojnie wystarcza na 1 dzień, 3,5h – 4h na włączonym ekranie i 10% na koniec dnia. Spokojnie można obsłużyć jedną ręką. Nikt Ci nic nie wmawia – masz multum telefonów na rynku więc wybierz sobie odpowiedni. Jak nie umiesz tego zrobić no to możesz mieć pretensje tylko do siebie, że jesteś niewolnikiem własnego telefonu.

 • GranFlash

  Dla mnie i wielu ludzi, których znam 16GB to wystarczająca ilość. Teraz być może wyjdzie wersja 16 i 32 GB.

 • Aratar

  Niech w końcu dadzą od razu wersje 32GB bo 16GB to jest śmiech na sali, 8GB już pomijam. Na slot microSD nie liczę bo czegoś takiego nie znajdziemy w Nexusach.

  • danielbudyn

   Moze dadza 32 ale oni chca zeby korzystac z chmury czesciej. Slot slotem, karty sa wolniejsze niz wbudowane pamiatki



x