Prawdopodobny Nexus 5 produkcji LG już z certyfikacją Bluetooth

1 minuta czytania
Komentarze

nexus logoPo premierze Galaxy Note 3 i Xperii Z1, teraz kolejnym zagadkowym modelem jest tajemnicza słuchawka produkcji LG, która niedawno przeszła badania w Federalnej Komisji Łączności. Tym razem ten sam model otrzymał inny wymagany certyfikat.

Koreańska marka wysłała urządzenie D821 do certyfikacji Bluetooth. Co ciekawe, wcześniej w FCC poznaliśmy słuchawkę o minimalnie innym oznaczeniu D820. Niemniej jednak to z pewnością te same urządzenia z drobnymi różnicami wynikającymi zapewne z różnych rynków sprzedaży.

lg d821 d820 nexus 5 3 bluetooth

W przypadku otrzymania certyfikacji przez Note’a 3, do premiery dzieliło nas już 10 dni toteż możemy się spodziewać, że jeszcze w tym miesiącu Google odkryje karty i zaprezentuje swojego nowego smartfona. Równie dobrze może okazać się, że to osobny model LG, ale wszystkie znaki w dokumentacjach wskazują, że jednak będzie to Nexus 5, na którego pokładzie znajdziemy Androida 4.4 KitKat.

Pojawiły się również pogłoski, że powyższy model LG pojawi się jako odświeżony Nexus 4, gdyż rozmiar wyświetlacza to niepełne 5-cali (4,96). Im bliżej premiery, tym więcej pojawia się możliwości.

źródło: TheDroidGuy

Motyw