Android 4.3 dla HTC One jeszcze w tym miesiącu

Łukasz Pająk Newsy 2013-09-07

htc one android 4.3 jelly bean

Jednym z głównych zarzutów kierowanych w stronę producentów smartfonów z Androidem jest niechęć tych do aktualizacji starszych modeli podczas, gdy na świat wychodzą następcy i ogólnie nowsze urządzenia.

Na szczęście to jeszcze nie dotyczy modelu One tajwańskiej marki HTC, która to ogłosiła, że jeszcze w tym miesiącu posiadacze topowej słuchawki będą mogli cieszyć się z posiadania najnowszego oficjalnego Androida w wersji 4.3 Jelly Bean. Informacja ta dostała się do Internetu za pomocą Twittera i oficjalnego konta szefa amerykańskiego oddziału HTC, który nękany pytaniami na temat terminu wypuszczenia nowej wersji oprogramowania dla One w końcu odpowiedział.

Oczywiście z początku aktualizacja dotyczyć będzie tylko i wyłącznie niebrandowanych modeli, które nie zostały skażone zmianami operatorów. Mimo że wiadomość ta została ogłoszona przez amerykańskiego przedstawiciela HTC to Europejczycy mimo wszystko powinni w tym samym czasie ujrzeć monit o możliwości zmiany oprogramowania w modelu One.

W skrócie obietnica brzmi następująco: topowy model Tajwańczyków dostanie aktualizację do Androida 4.3 pod koniec września. Znając jednak życie to wszystko może się trochę przeciągnąć. Jeżeli jednak cała operacja przebiegłaby bez opóźnień to HTC przedstawi nowe oprogramowanie użytkownikom słuchawki z najwyższej półki wcześniej niż zrobi to Samsung z modelami Galaxy S3 i S4.

źródło: GSMArena.com


 • Hydarnes

  Ja nie mam problemu z blinkfeed. Mam 3 ekrany (swoje) plus ten BF, ekran główny ustawiłem na swój środkowy, BF jest najdalej po lewej. Od dwóch tygodni go nie widziałem ani razu, wyłączyłem też mu wszystkie synchronizacje co by mi baterii nie zjadał. Cieszę się, że będzie 4.3, ale znając Tmobile dostanę 2 miechy później. :((

 • m4rain

  a z brandem bedzie taki cyrk jak obecnie jest z HOXem w orange.

  • czoppers

   Albo tak jak z HOXem w Tmobile 😛

   • plonking

    To nie jest problem HOXa tylko Orange i TMobile 😛

 • lukasoon15

  Jeśli powiedzmy opóźnienie będzie wynikiem chęci by BlingField był opcjonalny, bez mrugnięcia okiem poczekam.

  • To już ci odpowiadam. Mam 4.3 z XDA i informuję, że BlinkFeed nadal jest na stałe.x