Essential Phone 2

Essential pracuje nad „nowym rodzajem telefonu” rodem z filmów Sci-Fi

Newsy

Firma Essential od ponad roku była niemal nieaktywna – a wszystko to z powodu kiepskiej sprzedaży Essential Phone. Wygląda jednak na to, że spółka nie zamierza się poddawać i chce stworzyć „nowy rodzaj telefonu”. Brzmi ciekawie, prawda?

„Nowy rodzaj telefonu” od Essential

Na chwilę obecną nie wiemy zbyt wiele na temat tego tajemniczego urządzenia. Według ludzi obracających się blisko projektu, owy sprzęt ma mieć stosunkowo mały ekran, a jego obsługa będzie polegać głównie na komendach głosowych, dotychczas możliwych tylko w filmach sci-fi.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wydaje się to niewiarygodne i odrobinę przerażające, ponieważ urządzenie ma być „wirtualną wersją Ciebie” – odpowiadającą samodzielnie na otrzymane wiadomości email, rezerwującą hotele i tak dalej. Całość wydaje się logiczną ewolucją dzisiejszej technologii sztucznej inteligencji, chociaż zwykle osiągnięcie kolejnych kroków milowych trwało długimi latami – a tu proszę, Essential chce wyprzedzić swoje czasy.

Zobacz także: Definitywny koniec gniazda słuchawkowego? Samsung też może z niego zrezygnować

Firma Essential jest pewna, że do końca bieżącego roku będzie miała już gotowy prototyp tego super inteligentnego urządzenia. Osobiście nie mogę się doczekać prezentacji tego urządzenia – czy będzie to rzeczywiście taka rewolucja, jakiej chciałby Essential? Pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x