DSC01814
Niedawno informowaliśmy Was o cenach najnowszej phamery od Japończyków, Sony Xperii Z1. Teraz przyszła pora na drugą największą premierę tegorocznych targów IFA, która została ujawniona podczas konferencji Samsunga.

W końcu Galaxy Note 3 został „odpakowany” jak to zostało ogłoszone. Poznaliśmy również datę oficjalnej premiery urządzenia aspirującego o miano najlepszego phabletu na świecie. Wiemy doskonale co to urządzenie potrafi, więc możemy się spodziewać wysokiej ceny. Wartości te zostały ujawnione głównie dzięki operatorom, którzy uruchomili już przedsprzedaż na całym świecie, ale nas najbardziej interesuje kupno na wolnym rynku w Europie. W takim wypadku będziemy musieli zapłacić pod koniec września ponad 3200zł.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niestety, ale polscy operatorzy jeszcze nie zdecydowali się rozpocząć przedsprzedaży mimo, że w innych krajach w T-Mobile i Orange jesteśmy w stanie zamówić już nowego Galaxy Note 3.

Główny konkurent Samsung, czyli Acer Liquid S2 również wstępnie jest wyceniany na podobną wartość, ale na oficjalną cenę musimy jeszcze poczekać – najpóźniej do października. Jednak wcześniejsze wejście do sprzedaży Note’a może spowodować, że w zbliżonym czasie to właśnie Koreańczyk będzie tańszy.

 

źródło: TheDroidGuy.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.