Samsung Galaxy Note 3 również wyceniony – zaskoczenia nie ma

Łukasz Pająk Newsy 2013-09-06

DSC01814
Niedawno informowaliśmy Was o cenach najnowszej phamery od Japończyków, Sony Xperii Z1. Teraz przyszła pora na drugą największą premierę tegorocznych targów IFA, która została ujawniona podczas konferencji Samsunga.

W końcu Galaxy Note 3 został „odpakowany” jak to zostało ogłoszone. Poznaliśmy również datę oficjalnej premiery urządzenia aspirującego o miano najlepszego phabletu na świecie. Wiemy doskonale co to urządzenie potrafi, więc możemy się spodziewać wysokiej ceny. Wartości te zostały ujawnione głównie dzięki operatorom, którzy uruchomili już przedsprzedaż na całym świecie, ale nas najbardziej interesuje kupno na wolnym rynku w Europie. W takim wypadku będziemy musieli zapłacić pod koniec września ponad 3200zł.

Niestety, ale polscy operatorzy jeszcze nie zdecydowali się rozpocząć przedsprzedaży mimo, że w innych krajach w T-Mobile i Orange jesteśmy w stanie zamówić już nowego Galaxy Note 3.

Główny konkurent Samsung, czyli Acer Liquid S2 również wstępnie jest wyceniany na podobną wartość, ale na oficjalną cenę musimy jeszcze poczekać – najpóźniej do października. Jednak wcześniejsze wejście do sprzedaży Note’a może spowodować, że w zbliżonym czasie to właśnie Koreańczyk będzie tańszy.

źródło: TheDroidGuy.com


 • Lukas96

  Za 2 miesiace cena spadnie o 300 zł takze nie ma co się srać że drogo. Z S4 było podobnie też na początku ceny zaczynały się od 2700-2800 a niedługo później już około 2300.

 • lcd

  i już się zaczyna hejt. co do wsparcia to chyba Samsung najdłuższe wsparcie oferuje. potwierdza to mój sgs2 z oficjalnym 4.1.2
  jeśli chodzi o cenę to czy ktoś kupuje telefon u operatora? u nich są najwyższe ceny. nie zdziwię się jeśli w jakimś euro albo mm będzie za 2500-2700 zaraz po premierze a później spadnie. fakt że Samsung sobie liczy ale dostajemy i tak bardziej funkcjonalne urządzenie niż inne telefony. Już Note 2 był w stanie zastąpić komputer stacjonarny.

 • dzaga

  zacznnijmy od tego ze acer to gowno i to zaden konkurent bo wlasnie jestem na ifie i jakos na stoisku acera sa pustki a na samsunga oblegane jak zwykle… acer nie sprzeda nawet 0,12983298321983298321 czesci tego co samsung i to za 10 lat wiec do tego kto pisal ten tekst „bitch please…”

 • terieron

  Niech on ma szafirową szybę, wodotrysk i najnowszą nvidię ale dawać 3200 zł za gadget-narzędzie którym szczytem zręczności będzie napisanie 1 strony tekstu w OfficeSuite- mała przesada. Co ciekawe, dwa asiory rynku zarzuciwszy niezłą marketingowo-obyczajową przynętę dla jeleni z IFA na IFA jakoś nie kwapią się z „wymyślaniem” ciut tańszych popularnych, ale w miarę produktywnych urządzeń.U nich nic nie tanieje i ma być top technologia za cenę raz i dobrze.
  Co jest chyba powodem do radości kolektywnych zarządów manufaktur znad Yangcy.

  • Buckethead

   3200 za sprzęt z maksymalnie rocznym wsparciem??? dziękuje postoje.

 • HHZ

  Ładnie samsung sobie kasuje, jak drugie Apple. Cwane, „wyrobili” sobie markę to teraz czas na odcinanie kuponów, co nie zmienia faktu że trochę ich po… kręciło z tą ceną,

 • redlum

  100E więcej niż zawsze – jeśli to ma być dopłata do tej niby skóry – to wole już plastikx