ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro – co z wyjściem słuchawkowym?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro zbliżają się wielkimi krokami. Wiele osób wyczekuje premiery tych urządzeń, a jeszcze więcej zastanawia się, czy będzie można podłączyć do nich tradycyjne słuchawki przewodowe. Jak się okazuje – poniekąd tak.

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro – czy podłączymy do nich słuchawki przewodowe?

Mimo wielu bezprzewodowych rozwiązań na rynku, „tradycyjne” słuchawki wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Co prawda oficjalnie nie wiemy jeszcze, czy któryś z tych dwóch smartfonów będzie miał wyjście słuchawkowe, ale za to „nieoficjalnie” do Mate 20 podłączymy kabelek, a do Mate 20 Pro nie (tak samo było z zeszłorocznym Mate 10 i Mate 10 Pro).

Zobacz także: Jeśli wycięcie w wyświetlaczu, to… jakie? Porównanie najpopularniejszych notchy

Wspomniana informacja bazuje na renderach Mate 20, które wylądowały w sieci. Widać tam dokładnie otwór, który bez wątpienia jest wyjściem słuchawkowym. Zresztą, zobaczcie sami:

Mate 20 render

Z kolei pewien użytkownik Twittera położył ręce na Mate 20 Pro i według podanych przez niego informacji, do tego smartfona nie podłączymy przewodowych słuchawek. Nie są to potwierdzone informacje (aczkolwiek bardzo prawdopodobne), więc radzę czytać ten tekst z przymrużeniem oka. A Wy korzystacie jeszcze z tradycyjnych słuchawek? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy