Nieznany model LG opuścił FCC – Nexus 5 na horyzoncie?

Newsy

DSC02194

Federalna Komisja Łączności (FCC) jest amerykańską organizacją odpowiedzialną za stanie na straży wszelkich częstotliwości radiowych. To właśnie tutaj znajdziemy wszystkie urządzenia telekomunikacyjne – również te przedpremierowe.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jeden z Internautów przeglądając dokumentację FCC natknął się na nieznany nam jeszcze model LG o nazwie kodowej D820. Wiemy, że wśród jego podzespołów znajdziemy układ Qualcomma z najwyższej półki, czyli Snapdragona 800. Dodatkowo nie zabrakło modułów NFC i LTE. Rozmiar wyświetlacza tego urządzenia to blisko 5 cali, a wymiary całej słuchawki wynoszą 131.9mm wysokości i 68.2mm szerokości. Za dostarczanie energii tej maszynie odpowiedzialna jest niewymienialna bateria o pojemności 2300mAh. Oczywiście nie zabrakło bezprzewodowego ładowania (typu Qi). Wszystko to działa pod kontrolą najnowszego Androida 4.4 KitKat.

fcc nexus 5 lg d820

Wszystkie te dane sugerują jedno – niedługo będziemy mogli poznać kolejnego smartphone’a z serii Nexus produkcji LG. Co ciekawe, warto zwrócić uwagę na wymiary powyższego urządzenia i porównać je do teoretycznie mniejszego Nexusa 4. LG D820 w rzeczywistości mierzy w każdą stronę o kilka milimetrów mniej, a wyświetlacz o 0,3 cala większy. To zapewnia nas, że ramka w okół ekranu będzie bardzo cienka.

Być może mamy do czynienia z tajemniczym modelem, który pojawił się na filmie z ustawienia statuy Robota-KitKata. Także w najbliższym czasie do rodziny powinien dołączyć pięciocalowy Nexus 5. Niestety żadna z plotek nie mówi o przewidywanym terminie prezentacji. Tym bardziej nie warto jeszcze pytać o cenę.

 

źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x