HTC Touch dostaje Gingerbreada

Newsy


Android został przeportowany na kolejny telefon z Windows Mobile. Tym razem jest to HTC Touch, znany także pod nazwą Vogue. Jest to bardzo ciekawa informacja patrząc na specyfikacje tego 3,5-letniego smartfona, oryginalnie działającego na wersji 6.0 mobilnej platformy Microsoftu. Wersja europejska miała 64MB RAM-u oraz procesor 201 MHz, a amerykańska 128MB RAM i procesor 400MHz. 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak łatwo się domyśleć, software pochodzi z forum XDA-developers, gdzie użytkownik DZO udostępnił obraz systemu w odpowiednim temacie. Sam autor mówi, że nie jest to jeszcze idealna wersja, lecz na pewno dobra podstawa do pisania nowych ROM-ów. Tym samym HTC Touch zostaje drugim po HTC HD2, telefonem z Windows Mobile i Androidem w wersji 2.3.
 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x