nokia 6 6.1 2018

Nokia wyznacza terminy aktualizacji kolejnych smartfonów do Android 9 Pie

Newsy

Nokia znana jest z tego, że ochoczo i regularnie wspiera swoje smartfony – poprzez aktualizacje zabezpieczeń i aktualizacje do wyższych wersji systemu Android. Dopiero co Nokia 7 Plus otrzymała Androida 9 Pie, a tymczasem firma już zdradziła terminy, w których kolejne smartfony otrzymają najnowszą wersję Zielonego Robocika.

Jakie smartfony Nokii otrzymają w najbliższym czasie aktualizację do Androida 9 Pie?

Nokia wrzuciła do sieci ciekawą grafikę, która mówi jasno, kiedy nowe smartfony otrzymają upragnioną przez wielu aktualizację do Androida 9 Pie. Wynika z niej, że pierwsze w kolejce są modele Nokia 6.1 i Nokia 6.1 Plus – otrzymają „ciacho” już w tym miesiącu. Na szczęście na tym się nie kończy, bo firma podała także kolejne modele, które dostaną wspomnianą aktualizację w następnej kolejności.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

nokia aktualizacje terminy

Zobacz także: Xiaomi Redmi Note 6 Pro już w Polsce. Pierwszy smartfon firmy z 4 aparatami

Tuż po wspomnianych modelach, Androida 9 Pie otrzyma Nokia 8 i Nokia 8 Sirocco. Kiedy? Już w listopadzie. Niestety firma nie podała dokładnych dat wdrożenia opisywanej aktualizacji, aczkolwiek zakładam, że będzie to bliżej początku danego miesiąca, niż końca. Oczywiście nie są to wszystkie smartfony Nokii, które dostaną Androida 9 Pie. Nokia przecież jakiś czas temu zapowiedziała, że wszystkie jej produkty prędzej czy później dostaną tę aktualizację. To się chwali!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x