honor view 10

Honor View 10 otrzymuje aktualizację do Androida 9 Pie

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Ku zdziwieniu wielu osób, wczoraj aktualizację do Androida 9 Pie otrzymał Huawei Mate 10 Pro. Sub-marka Huaweia, Honor, postanowiła pójść w jego ślady i wydać tę samą aktualizację na model View 10.

Honor View 10 oficjalnie otrzymuje Androida 9 Pie

W paczce aktualizacji prócz Androida 9 Pie znalazło się jeszcze oczywiście EMUI 9.0 – autorska nakładka producenta. Z doniesień wynika, że póki co ową aktualizację otrzymują tylko użytkownicy mieszkający na terenie Europy. Jeśli jednak na Twój smartfon wciąż nie zawitało powiadomienie o dostępnej aktualizacji, to nic się nie martw – tego typu aktualizacje zwykle są wydawane falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Bycie domyślną wyszukiwarką na iPhone’ach jest dla Google’a bardzo kosztowne

Aktualizacja została oznaczona numerem 9.0.0.108. Podobnie jak w przypadku Huaweia Mate 10 Pro, przynosi ona liczne nowości i usprawnienia, w których skład wchodzi m.in. GPU Turbo 2.0, szybsze uruchamianie się aplikacji i przechowalnia haseł. Pierwsi użytkownicy informują, że aktualizacja sprawuje się bardzo dobrze, a sam smartfon działa nieco szybciej. A czy Ty otrzymałeś już tytułową aktualizację? Daj znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy