xiaomi redmi 6a

Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A otrzymują stabilną aktualizację do MIUI 10

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Xiaomi znane jest, że szybko i chętnie aktualizuje oprogramowanie swoich smartfonów. Doskonale widać to na przykładzie Redmi 6 i Redmi 6A, które zaczynają właśnie otrzymywać aktualizację do najnowszej wersji nakładki od Xiaomi – MIUI 10.

Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A otrzymują aktualizację z MIUI 10

Redmi 6 i Redmi 6A to stosunkowo nowe smartfony chińskiego giganta. Jak donoszą ich użytkownicy, oba te smartfony zaczęły już otrzymywać stabilną aktualizację do MIUI 10 drogą OTA (Over-The-Air). Jeśli jednak Twój smartfon wciąż jej nie ma, to nie musisz się martwić – owa aktualizacja (jak większość) jest udostępniana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Huawei Mate 10 Pro zaczyna otrzymywać aktualizację do Androida 9 Pie

Aktualizacja wprowadza m.in. przebudowane UI, nowe gesty, nowe dźwięki systemowe i poprawiony tryb portretowy, poprawioną optymalizację, poprawki błędów i wrześniową paczkę zabezpieczeń. Z doniesień pierwszych użytkowników wynika, że nowa aktualizacja sprawuje się świetnie i nieco poprawia szybkość działania urządzenia. Jeśli masz jeden z tytułowych smartfonów, to sprawdź w ustawieniach, czy owa aktualizacja już tam na ciebie nie czeka.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy