xiaomi redmi 6a

Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A otrzymują stabilną aktualizację do MIUI 10

Newsy

Xiaomi znane jest, że szybko i chętnie aktualizuje oprogramowanie swoich smartfonów. Doskonale widać to na przykładzie Redmi 6 i Redmi 6A, które zaczynają właśnie otrzymywać aktualizację do najnowszej wersji nakładki od Xiaomi – MIUI 10.

Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A otrzymują aktualizację z MIUI 10

Redmi 6 i Redmi 6A to stosunkowo nowe smartfony chińskiego giganta. Jak donoszą ich użytkownicy, oba te smartfony zaczęły już otrzymywać stabilną aktualizację do MIUI 10 drogą OTA (Over-The-Air). Jeśli jednak Twój smartfon wciąż jej nie ma, to nie musisz się martwić – owa aktualizacja (jak większość) jest udostępniana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Huawei Mate 10 Pro zaczyna otrzymywać aktualizację do Androida 9 Pie

Aktualizacja wprowadza m.in. przebudowane UI, nowe gesty, nowe dźwięki systemowe i poprawiony tryb portretowy, poprawioną optymalizację, poprawki błędów i wrześniową paczkę zabezpieczeń. Z doniesień pierwszych użytkowników wynika, że nowa aktualizacja sprawuje się świetnie i nieco poprawia szybkość działania urządzenia. Jeśli masz jeden z tytułowych smartfonów, to sprawdź w ustawieniach, czy owa aktualizacja już tam na ciebie nie czeka.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x