Creative poszerza linię słuchawek Aurvana: NFC, Bluetooth oraz inne ciekawe rozwiązania

Grzegorz Kaczmarek Newsy 2013-09-05
Aurvana Platinum

Aurvana Platinum

Podczas targów IFA, odbywających się w Berlinie między 6 a 11 września, marka Creative zaprezentuje kilka najnowszych produktów. Pierwszymi nowościami są zestawy słuchawkowe z linii Aurvana – ta popularna wśród użytkowników (głównie za sprawą modelu Live!) seria, poszerzona zostaje o trzy modele: Aurvana Platinum, Aurvana Gold oraz Aurvana Live!2.

Jak zapewnia producent, premierowe zestawy, podobnie jak znane już urządzenia z tej linii, oferują dźwięk w jakości studyjnej przy zachowaniu przystępnej ceny. Dodatkowo wzbogacono je o najnowsze technologie i funkcjonalności, które świetnie sprawdzą się w połączeniu ze smartfonem bądź tabletem z systemem Android.

Nowe słuchawki z serii Creative Aurvana dostępne będą w październiku 2013 roku. Ich ceny wynosić będą:

Aurvana Platinum – 1199 PLN

Aurvana Gold – 799 PLN

Aurvana Live!2 – 499 PLN

Poniżej zdjęcia przedstawiające modele Gold oraz Live!2:

Aurvana Gold

Aurvana Gold

Aurvana Live!2

Aurvana Live!2

Źródło: informacja prasowa  • lcd

    Live są fajne, ładny dźwięk jak za taką cenę. Tylko trochę za małe jak na moje uszy. Ale widzę, że ceny już nie takie przystępne, ale i wyposażenie lepsze.

  • Kamil Ostrowski

    Posiadam Creative Aurvana Live! Szczerze mówiąc genialne słuchawki i bardzo polecam. Nie wygłuszają idealnie, przez co nie sprawdzają się jakoś bardzo dobrze w komunikacji miejskiej. Nadrabiają to jakością dźwięku i są również bardzo wygodne. Używałem na SGS i HOX, dają radę je napędzić. Miejmy nadzieję, że nowa wersja nie zawiedzie.x